Přejít na obsah

Orlík NoDate


Doporučené příspěvky

Za mne výše zmíněné "barevnosti" = všechno špatně a tudy cesta určitě ne, ať to není "přijela pouť. Ztotožňuji se naprosto s provedením, které představuje Zekonův projekt a nic bych na tom neměnil Tedy snad jen aby tam ta datumovka nebyla. Takže otázka, jak dál, ať se neplánuje v Eltonu něco, co už vlastně je rozjeté. Chce to pouze správná manažerská rozhodnutí ;)

Můj projekt je už ve výrobě, tam je už vše definitivní, decebal chce vlastní(nový) projekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, Zekone díky za vstřícnost, napsal jsem paní Krskové, aby nám to spočítala, dal jsem spočítat i lakovanou lunetu, uvidíme, kolik to bude. Platí tedy ten vizuál, který jsem dával na začátku, drobné změny ciferníku můžeme probrat, jde o to, jak psal Zekon, dát dohromady počet zájemců, kvůli participaci na ručičkách. Cigi, pojď do toho, můžem si pak nechat vyrobit broušenou lunetu zvlášť :smile_anim: , resp. možná rovnou, na tom se dá dělat, jen musíme uzavřít počet kvůli těm ručkám. připojuji ještě jednou vizuál, ať vás nematou ty barevné variace :) .

post-755-0-54004900-1400147526_thumb.jpg

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

decebal: Tvoji snahu chápu....mně to datum na limitce také nesedí.

 

........ Trochu OT.. už dlouho mám představy o Prim limitce , která by se mi opravdu moc líbila ...ikdyž vím, že se to tu v minulosti řešilo a Primkařská komunita k tomu byla velmi skeptická.... Prim day-date 97

Udělat to v novém nositelném kabátě, to bych si rochnil....

 

attachicon.gifPrim97.jpg

 

 

No- za předpokladu že se použije ETA day-date, je to proveditelný. Do nových 97ček bych asi nešel :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych podotknul že (igen) vteřinovka je určena pouze pro naši limitku, musíte si navrhnot vlastní, je to individualizace kterou bych nerad pustil, děkuji za pochopení. Lakovaná luneta je fajn, ale jak už jsem psal, pro mně bylo důležité, její odolnost vs. cena, je dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deci, proč nechceš etu 2895 s mimostředkou ? IDEÁL na běžné nošení. Prim už to pouzdro s tímto strojkem dělal ( nějaká l.e. 50 nebo l.e. 55 z roku 2005) nebo tak, a tedy má  na skladě. Ale tu limitku prodával tuším minimálně za pade, to je příliš. 

 

Na tom no date renderu bohužel nevytrýmu tu ošklivou igen vteřinovku a nepěkná oranžová čísla hodin - brrr , jak neprimácké :(

 

Datumku budeme muset znehybnit/odstranit tak jako tak, jedno, jakou etu. Mám jen starost, že prim to neudělá, aby měl záruku ety. Bude třeba to dořešit a nechat to uležet - až do Vánoc, pak přijde okurka a naše šance !!

 

K tomu porádnou ocelovou lunetu, abychom se odlišili a hurrá do přírody, kde je datum jak pískání do lebedy ..... :)

 

 

 

Ale furt u mě vedou spartaky 40 s 66 kalibrem - asi nazrál čas pustit se do něčeho, co už tu jednou bylo a mělo to mega úspěch - navázat na legendární chronomag linea limited edition. Mělo by to vše - manuál, safír, trvanlivost, nerozbitnost, nahraditelnost, žádný blbosti, jako otočná luneta, prosklený dýnko nebo datumka, cenu do 1000 éček ....... jen ty plastické indexy nebudou - ty nevyrábí prim. Stačí, aby nás bylo tak 20.

 

prvotní skica a nástin - nejvíc se mi líbí ty čvtrhodiny 

 

39spartak_09.jpg

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si to celý, Ondro, až nazraje čas, založím vlákno, teď bychom si dělali sami sobě konkurenci a primu by zaslouženě rostlo sebevědomí :D Vedu tvůj zájem ovšem v patrnosti. Jakou bych chtěl asi tak barvu ? Myslím, že šedivá  tu dlouho nebyla.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deci, proč nechceš etu 2895 s mimostředkou ? IDEÁL na běžné nošení. Prim už to pouzdro s tímto strojkem dělal ( nějaká l.e. 50 nebo l.e. 55 z roku 2005) nebo tak, a tedy má  na skladě. Ale tu limitku prodával tuším minimálně za pade, to je příliš. 

 

Na tom no date renderu bohužel nevytrýmu tu ošklivou igen vteřinovku a nepěkná oranžová čísla hodin - brrr , jak neprimácké :(

 

Datumku budeme muset znehybnit/odstranit tak jako tak, jedno, jakou etu. Mám jen starost, že prim to neudělá, aby měl záruku ety. Bude třeba to dořešit a nechat to uležet - až do Vánoc, pak přijde okurka a naše šance !!

 

K tomu porádnou ocelovou lunetu, abychom se odlišili a hurrá do přírody, kde je datum jak pískání do lebedy ..... :)

 

 

 

Ale furt u mě vedou spartaky 40 s 66 kalibrem - asi nazrál čas pustit se do něčeho, co už tu jednou bylo a mělo to mega úspěch - navázat na legendární chronomag linea limited edition. Mělo by to vše - manuál, safír, trvanlivost, nerozbitnost, nahraditelnost, žádný blbosti, jako otočná luneta, prosklený dýnko nebo datumka, cenu do 1000 éček ....... jen ty plastické indexy nebudou - ty nevyrábí prim. Stačí, aby nás bylo tak 20.

 

prvotní skica a nástin - nejvíc se mi líbí ty čvtrhodiny 

Cigi, ty to tady vůbec nečteš, výše píšu proč nechci mimostředku. Co se týče vteřinovky, ta tam nebude, to se musí dořešit, tahle patří Zekonově limitce, kdybys to tady četl, věděl bys to :frusty: . Může tam být původní, nebo si můžem nějakou vymyslet, ale ta původní mi moc nevadí. 

Barvu potisku cifru taky můžem změnit, netrvám na ní, máš nějaký nápad?

Luneta: cituji paní Krskovou :"Otočný kroužek (lunetu) vám mohu nabídnout ve standardním provedení nebo celou černou (boky i ten zobáček a v něm lum. bod) pomocí PVD a do něho laserovaná grafika čísel a stupnice". Ta by stála 1800 navíc, oproti té původní. To bych asi nechal na libovůli každého soudruha, jakou si vybere. 

 

Co se týče Spartaků, já to pouzdro neměl nikdy ny ruce (na rozdíl od těchhle Orlíků, ty jsem měl a nosily se moc dobře, akorát mě tam s..lo to datum), tak nevím. A asi bychchtěl brošené pouzdro, jak jsem psal výše. A Prim nedělá plastické ciferníky? A ty které má na některých modelech bere kde? Subdodávky? To asi nebude problém, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebale, omlouvám se, nepřečet jsem tě dost pozorně. S centrálkou  je to na mě strašně blízko igenům, který mám, a taky za 36, nebo kolik, v mý stávající situaci strašně drahý. Ale čupr hodinky jako lusk to jsou , vo tom žádná - jdi do toho se Zekonem !! Určitě ještě někoho ulovíš, ať máš levnější matrici. Kdyby záleželo na mě, dám béžovo-oranžový indexy pětiminut a bílá čísla hodin - jako originál - je to vyvážené a retro.

 

Manto - to je tou konkurencí, co si tu vlastní netrpělivostí vytváříme. Jen nouze naučí prim housti :D ( jaký vývoj nového pouzdra, když jej dělali v roce 2005 ?? !! ?? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby záleželo na mě, dám béžovo-oranžový indexy pětiminut a bílá čísla hodin - jako originál - je to vyvážené a retro.

Zrovna teď jsem si to samé říkal :), když jsem koukal na originál. Dle mého názoru ta luminescence na takové hodinky prostě patří.

Je sice možné zvolit jinou barvu lumi, ale proč to měnit, dělat, když tohle je povedené. Můj názor.

 

@ Decebal: JDE přesně tak a sluší jim to :)

Upraveno uživatelem neus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebale, omlouvám se, nepřečet jsem tě dost pozorně. S centrálkou  je to na mě strašně blízko igenům, který mám, a taky za 36, nebo kolik, v mý stávající situaci strašně drahý. Ale čupr hodinky jako lusk to jsou , vo tom žádná - jdi do toho se Zekonem !! Určitě ještě někoho ulovíš, ať máš levnější matrici. Kdyby záleželo na mě, dám béžovo-oranžový indexy pětiminut a bílá čísla hodin - jako originál - je to vyvážené a retro.

 

Manto - to je tou konkurencí, co si tu vlastní netrpělivostí vytváříme. Jen nouze naučí prim housti :D ( jaký vývoj nového pouzdra, když jej dělali v roce 2005 ?? !! ?? )

Pořád mylné info, semnou do toho jít už nemůže a pokud chce mít levnější ručky, musí  to uzavřít i se zájemci pro svůj projekt do 12.6, kdy nám bude vyčíslena konečná kalkulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decko, teď se už blížíš optimu - ještě si nech udělat celou bílou vteřinovku bez toho  lumi obdélníčku z jiného modelu, přestaň se vytahovat rubínama, a máš čupr hoďky, co je moc chci, ale stydím se o ně ošidit rodinu   :D Kdyby ti prim udělat tu ocelovou nekalenou lunetu, tak se snad po.....ru !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...