Přejít na obsah

Frederique Constant - najdi pět rozdílů :)


beatle

Doporučené příspěvky

Ahoj, může mi někdo vysvětlit rozdíl mězi těmito modely? Typově stejné, jiný řemen, indexy samozřejmě a rozdíl v ceně dost výrazný.

1. http://www.frederique-constant.com/watch-finder/classics/classics-index-fc-303s5b6/

2. http://www.frederique-constant.com/watch-finder/classics/classics-index-fc-303wn5b6os/

 

 

post-1229-0-94772700-1400187019_thumb.png

post-1229-0-34682000-1400187037_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to neexistuje odpoved, proste jsou jedny drazsi a druhe levnejsi... Co me ale prekvapilo je, ze se FC vydal cestou kopirovani designu drazsi znacky :(.

 

EDIT: Unika mi motivace. Maji vlastni strojky, rozvijeji se a takhle to zazdi.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je ta jesterka z nejakeho specialniho druhu... ;)

 

kdyz vidim napis 'accessible luxury', vstavaji mi hruzou me zbyvajici vlasy na hlave... kopirka maximalni...

 

Mňa už tradične bavia tieto bláboly, ktoré vymýšľajú marketingové hlavy. Keď už sa na autá nedávajú zľavy, ale cenové výhody a svet sa hemží benefitmi, tak ma accessible luxury necháva chladným ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propána, jsem mimo - co kritizujete ? Obojí jsou moc pěkný klasický hodinky za příznivou cenu - kde je problém ?? Že jsme podobných věcí už viděli spoustu ? Ále nešť !!

 

Rozdíl v ceně 200 CHF je mi jasný - na červenou 60 potřebuješ extra matrici + tedy ten pštros. :) Já bych beztak bral ty levnější jen s indexy, jsoi i povedenější.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propána, jsem mimo - co kritizujete ? Obojí jsou moc pěkný klasický hodinky za příznivou cenu - kde je problém ?? Že jsme podobných věcí už viděli spoustu ? Ále nešť !!

 

Rozdíl v ceně 200 CHF je mi jasný - na červenou 60 potřebuješ extra matrici + tedy ten pštros. :) Já bych beztak bral ty levnější jen s indexy, jsoi i povedenější.

 

My nekritizujeme, bavíme sa hľadaním piatich rozdielov :). Zatiaľ máme pštrosa a matricu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propána, jsem mimo - co kritizujete ? Obojí jsou moc pěkný klasický hodinky za příznivou cenu - kde je problém ?? Že jsme podobných věcí už viděli spoustu ? Ále nešť !!

 

'accessible luxury' - nelibi se mi ten marketingovy podvrh luxusu za dostupnou cenu. luxus a priori nemuze byt dostupny, i kaufland to pochopil a nabizi kvalitu za rozumnou cenu, netvari se jako meinl lahudkarstvi s diskontnima cenama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl Iz Ta Po, tedy IMHO -  luxus může být a bývá dostupný a zůstává pořád luxusem. Nevylučuje se to. Exkluzivita , luxus a cena jsou nezávislé pojmy ! To nic nemění na tom, že tenhle konrétní výrok je mrzký márketingový slogan jasně mířící na ty, pro které je rozhodující slovo accessible.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propána, jsem mimo - co kritizujete ? Obojí jsou moc pěkný klasický hodinky za příznivou cenu - kde je problém ?? Že jsme podobných věcí už viděli spoustu ? Ále nešť !!

 

Rozdíl v ceně 200 CHF je mi jasný - na červenou 60 potřebuješ extra matrici + tedy ten pštros. :) Já bych beztak bral ty levnější jen s indexy, jsoi i povedenější.

 

Teď jsem si všiml, že ty s pštrosem mají jiné ručičky. Ale to je fakt asi vše.

U modelu s římskými číslicemi se mi líbí nad dvanáctkou ta červená 60. Blbost, ale přijde mi, že tak příjemně narušuje jednoduchost cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'accessible luxury' - nelibi se mi ten marketingovy podvrh luxusu za dostupnou cenu. luxus a priori nemuze byt dostupny, i kaufland to pochopil a nabizi kvalitu za rozumnou cenu, netvari se jako meinl lahudkarstvi s diskontnima cenama...

 

Nechci řešit strategie prodejců, to bychom tu byli do zítra a bez výsledku :) Ale luxus je podle mně pojem velice relativní. Pro člověka s píjmem 100k měsíčně bude luxus definován zcela odlišně, než pro člověka s příjmem 20k. Pokud tyto hodinky budou cenově výš, než tvůj měsíční plat, budou pro tebe luxusní. Jak na ně bude nahlížet člověk s dejme tomu pětinásobným příjmem nemusím dál rozebírat. V podstatě stejně je to i u dalšího zboží, aut atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl Iz Ta Po, tedy IMHO -  luxus může být a bývá dostupný a zůstává pořád luxusem. Nevylučuje se to. Exkluzivita , luxus a cena jsou nezávislé pojmy ! To nic nemění na tom, že tenhle konrétní výrok je mrzký márketingový slogan jasně mířící na ty, pro které je rozhodující slovo accessible.

 

pro které je rozhodující slovo accessible luxury :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...