Přejít na obsah

Obnova lumi - Casio AMW 320 R


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

 

po té, co mne zlobily celokovová Casia AMW320 R, dopřál jsem jim origo servis Casio ve Fastu a nechal mj. vyměnit modul. Teď už jsou u mne hodinky delší dobu, zdá se, že vše bude naprosto v pořádku a vše funguje jak má, přesnost je v pořádku, +6 sec/měsíc. Pojal jsem nápad, nechat obnovit luminiscenci u těchto hodinek a zvýšit tak odečitatelnost časových údajů i za nepříznivých světelných podmínek či v noci.

 

Jedná se mi o její obnovu jak na indexech ciferníku, tak samozřejmě i na všech ručkách, vč. té sekundové. Chtěl bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s takovým počinem, jeho případnými celkovými náklady a na to, komu z místnich mistrů toto nejlépe svěřit. Něco jsem si zde samozřejmě přečetl, ale úplně moudrý z toho nejsem. 

 

Předem díky moc za odpovědi a postřehy. Pro ilustraci přikládám foto z dneška.

post-15103-0-85044300-1400402046_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl jsem fotky clena 1KeNnY1,je sikovnej,s lumi umi pracovat velmi precizne,nicmene myslim,ze zdejsi hodinari(Mechano,Valis,tondako,Valjoux...)by to zmakli taky.Dalsi je vec je ta,ze cela akce podle me bude stat vic,nez ty hodinky,to nemyslim nijak hanlive..

no to je právě ono. Hodinky stáli asi dvojku, teď výměna modulu, přetěsnění a WR test dalších 800 kč. Ale kdyby to mělo stát třeba do litru, tak i přesto bych byl ochoten to nechat udělat. Navíc, když už se to zase bude celé rozebírat, tak ať to stojí všechno za to. Asi se bude muset nechat zase udělat WR test, myslím. Chtěl bych to všechno nechat udělat od jednoho člověka, tak sonduji možnosti. Třeba se někdo ze zdejších vážených mistrů ozve s kvalifikovaným posouzením, lze samozřejmě i formou SZ. Předem díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawes, uz tu mam tolko sprav, ze je odomna neslusne neodpovedat, <<ospravedlnujem sa vsetkym.

 

da sa to, ale za liter umna nie, troska viacej kedze hodinky nemaju metalicke indexy s okrajom, ktore sa daju odobrat

 

Kazdopadne mam Tritec RC Superluminovu C1, C3, BG-W9, vintage, etc. A pouzivam vyhradne Tritec RC Binder, kedze s nim su najlepsie vysledky pri schnuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawes, uz tu mam tolko sprav, ze je odomna neslusne neodpovedat, <<ospravedlnujem sa vsetkym.

 

da sa to, ale za liter umna nie, troska viacej kedze hodinky nemaju metalicke indexy s okrajom, ktore sa daju odobrat

 

Kazdopadne mam Tritec RC Superluminovu C1, C3, BG-W9, vintage, etc. A pouzivam vyhradne Tritec RC Binder, kedze s nim su najlepsie vysledky pri schnuti.

ok, chápu, SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...