Přejít na obsah

Omega Seamaster 300 m quartz - výměna baterie


Tomáš Svoboda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně baterka v SMP vydržela přes pět let, tak jsem hodinky při její výměně nechal komplet přetěsnit - v opačném případě by tam původní těsnění muselo vydržet deset let. Bylo to cca před rokem u Hanáka za 4.100,- Kč, v sáčku mi vrátili spoustu starých těsnících gumiček včetně malých od korunky a heliáku.     

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem četl celý vlákno, tak jsem v obraze.

Bohužel neznám celou historii hodinek a ikdyž je do vody neberu, tak si říkám, že by to komplet přetěsnění nebylo od věci.

Tak určitě, pokud neznáš historii hodinek, tak to udělej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Stuchlík dělá max. zkrácení a prodloužení tahu a to ještě za pětibábu :/ Zbytek posílá pryč. Chtěl jsme po něm zajistit sponu s mikroregulací na bondovky a tam uz jsme se vůbec nedomluvili. Tah se vyrábí jako celek, přehazovat se to nedá a jestli to někdo měl, tak by se muselo ověřit, jestli to není fejk, protože tomu nevěří :D Hanák je možnost, ale chtěl jsem si udělat výlet :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tahu se dá objednat zvlášť každý díl, pěkný nesmysl, že se vyrábí jako celek ... U Hanáka veškerý servis na Omegy naprosto v pohodě

To je jasný. Tady to bylo myšlený spis tak, že nelze dat sponu z PO na Seamastery. Což taky víme že jde :) Hanák je v pohodě tam skončím pokud z toho neudělám výlet do Vídně. Ale tu cenu sem plácnu aby vedeli ostatní.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak podle všeho. Zde vyjádření z Vídně, kdyby někdo chtěl výletovat.

 

Thank you for your inquiry towards the battery replacement for your OMEGA Seamaster 300 (2541.80).

 

 

 

The replacement of all gaskets, crown and helium escape valve together with the exchange of the battery is absolutely recommendable and gives you the certainty of two years guarantee on the water resistance of your OMEGA Seamaster afterwards. The price of this service is ? 180,- (including tax) and takes (depending on the availability of all necessary spare parts) approximately one week.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak podle všeho. Zde vyjádření z Vídně, kdyby někdo chtěl výletovat.

 

Thank you for your inquiry towards the battery replacement for your OMEGA Seamaster 300 (2541.80).

 

 

 

The replacement of all gaskets, crown and helium escape valve together with the exchange of the battery is absolutely recommendable and gives you the certainty of two years guarantee on the water resistance of your OMEGA Seamaster afterwards. The price of this service is ? 180,- (including tax) and takes (depending on the availability of all necessary spare parts) approximately one week.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tak Dušák to má taky za EUR 180,- akorát jaksi přepočítává kurzem 27  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pánové mám dotaz na baterii do 2541.80.00... tj, Seamastery 300m, full size, cal.1538, z roku 96'. ( https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-300-m-quartz-25418000 ) 

 

A teď potřebuji jen potvrdit typ - baterie 373/SR916SW a nebo 399/395/SR927SW (viz tabulka) ... rozdíl v bateriích je výška 1mm. Jen se moc nechytám v označení ref. 1449936 a 1449950. (1449936 jsou midsize?)

 

Potřebuji jen baterii objednat. Do hodinek jsem ještě "nelezl".

 

Díky za info.

 

 

post-7330-0-38529200-1582884888_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...