Přejít na obsah

Oblekovky cca.30tis


Doporučené příspěvky

Dobrý večer kolegové,

na fóru jsem krátce, ale začínám u sebe pociťovat příznaky nemoci, která se projevuje nutností si koupit hodinky k obleku. Ne teď vážně, opravdu to potřebuji pořešit. V poslední době se na obchodní schůzce  dostávám do konfrontace i s I. ligou a proto na ruce nemám raději nic a to mě štve.

Pro začátek (než mě zahrnete konkrétními návrhy) Vás požádám o pomoc si ujasnit, co vlastně chci a jak by to mělo vypadat.

 

Osobně souhlasím s vláknem níže, že oblekovky by měly být bez číslic. U všeho preferuji čistý design a to stejné chci od hodinek.

Více mě to táhne k swiss made výrobcům, ač na to nedokážu racionálně odpovědět proč.

Více mi sedí na tento typ hodinek kožený řemen než tah.

A co se týče barvy cifru, tak inklinují k bílé, pak by při přehození na hnědý řemen mohly působit lehce casual.

 

Ale je zde ještě jedna otázka: mám koupit teď něco "levnějšího" anebo počkat, šetřit a pak vzít nějaký doživotní kousek?

 

Předem Vám děkuji za rady i komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky na doživotí :) ty existují, ale mimo toto forum...

 

Píšeš, že inklinuješ spíš ke Švýcarům, což chápu, ale zkus mrknout i na Němce. Konkrétně třeba na značku Junghans

Přiznám se že ty Junghaus mi vrtají hlavou. A dokonce dva modely - ještě Max Bill Automatic

http://www.junghans.de/en/junghans-collection/watches/maxbill/maxbill-maxbillautomatic/027-3501-00/model/detail.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se že ty Junghaus mi vrtají hlavou. A dokonce dva modely - ještě Max Bill Automatic

http://www.junghans.de/en/junghans-collection/watches/maxbill/maxbill-maxbillautomatic/027-3501-00/model/detail.html

 

Se ti vůbec nedivím, mně už dlouho MB v černé verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě rozhodně Junghans, to jsou moje vysněné oblekovky a rozhodně si je chci jednou taky pořídit. Krásný, jednoduchý a čistý design  :) Někoho ale může odradit plastové sklíčko, ovšem to tam má svůj důvod.

 

Z Švýcarů tyto Eterny (ale 42 mm)

 294841511261.png

zdroj

 

Maurice Lacroix

lc6017-ss001-130_big.jpg

zdroj

 

Případně se podívej na nějaké Oris či Edox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi kopírka a nestydim se za to,maj i na tahu,nebo i s day date ,miš maš rolád a óček AT,ale záleží,jakou máš pařátu,nutno řádně chlapskou:43 mm

Jestli ne,mrkni na stránky Certiny,lze vybrat pěknej kousek.

 

         http://www.certina.com/collection/mens-automatic-collection

       

       Epos Collection Passion Reference 3401

 

1378c4e3ece6d291732c408cc674a493_266.jpg3401_1_small%5B1%5D.jpg

 

 

product_7165.jpg  

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegáčci, moc děkuji za všechny návrhy, téměř všechny splňují moji představu.

Ty Orisky byly jedni z prvních co mě zaujaly než sem toto téma otevřel. Zkusím si je u AD jak mi sednou na ruku.

Ale narovinu řeknu že ty Junghans se mi vážně tlačí do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...