Přejít na obsah

Panerai Luminor 8 days


Frantik

Doporučené příspěvky

Prisel mi newsletter, tak se podelim http://www.luminor8days.com/en/home/?utm_source=Entire_database&utm_medium=email-internal&utm_campaign=Dem_Luminor8days_21may2014-WW-EN-WAT

Krasnej kousek se super strojem v klasickem pouzdru. Dokonalý!

A cena kolem 140 litru je tady luxusni!

post-643-0-16814100-1400856548_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsem na ně jukal dříve, 510 bych si nechal líbit, ta trojka na cifru je parádní, pouzdro taky.

Ale proč proboha zaneřádili cifr tím označením 8 days? To mi připadá úplně pouťový (stejně jako u některých modelů takový to kulatý razítko v italštině 8 dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsou moc pěkné a za dobrou cenu ?

 

návrat ke klasice a jednoduchosti, bez zbytečných informací navíc ?

těch osm dní rezervy je komplikace, která ale stojí za to zmínit a navíc je to optická odlišnost od ostatních podobných modelů ... 

 

Souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápis 8 days je mrňavej, takže v reálu vůbec neruší. Rezerva nátahu vzadu na strojku by byla super, možná bych ji přežil i na cifru. Jsou celkově moc pěkný, ale pro mě je celoleštěný pouzdro prostě nesmysl. Bych je hned zabil. A i když je to bez ní hezčí, já se bez vteřinovky jako ukazatele toho, že se mi hodinky nezastavily, prostě neobjedu. U automatů bych ji asi oželel, ale u manuálu jí prostě chci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápis 8 days je mrňavej, takže v reálu vůbec neruší. Rezerva nátahu vzadu na strojku by byla super, možná bych ji přežil i na cifru. Jsou celkově moc pěkný, ale pro mě je celoleštěný pouzdro prostě nesmysl. Bych je hned zabil. A i když je to bez ní hezčí, já se bez vteřinovky jako ukazatele toho, že se mi hodinky nezastavily, prostě neobjedu. U automatů bych ji asi oželel, ale u manuálu jí prostě chci. 

Myslim, ze delaji i verzi s vterinovkou :-) http://www.hodinkee.com/blog/introducing-the-panerai-pam-510-luminor-marina-8-days-with-caliber-p5000-a-new-in-house-guy-for-under-8000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...