Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Tribute to The Rolling Stones


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

warhol na cifernik svycaru nepatri. na dynko mozna jo, ale tady je to jak pest na oko. a okate komercni...

Vidíš to a já jsem zase za to, když už limitka (obzvlášť věnovaná rockový skupině), tak ať je to vidět a ať tam ta extravagance je, stejně podobné kousky kupují téměř jenom sběratelé. A ta komerce k tomu už prostě patří...jak už jsem psal mně více vadí open heart než jazyk na cifru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

S tou hubou jsou mnohem lepší, než bez ní, o patro výš. Ještě, jak je do ní punkově zapíchlá ta ručka !! bravo - z celkem prázdnýho modelu pro namyšlený udělali reklamní brak nejvyšší třídy pár excellance pro fajnšmekry jak do zenitek, tak do stounů, moc se mi to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vlastnim jeden prazdny model 1969 pre namyslenych ale nezda sa mi to az taky kolotoc :) ...predsa len v reale tie farby nie su tak vyrazne ako na nafotenych ( vyretusovanych ) katalogovych fotkach. uz len cifernik nie je klasicky biely ale Silver-toned sunray, cize celkovo sa mi v skutocnosti zdaju hodinky ovela decentnejsie ako na katalogovych fotkach. a pre mna by tam bol jazyk RS nieco navyse. ale tisic ludi, tisic chuti ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...