Přejít na obsah

Neco nove :-)


Patan_CZ

Doporučené příspěvky

Fakt pěkné, vůbec bych se nezlobil ;)

 

Edit o deset minut později: kandidát na sportovní chrono roku.. ( stopky-diversky s vnitřní lunetou, plastickým cifrem, bezva zdobením i barevnými akcenty, super! doufám, že to nemá 47mm :D )

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si doplnit o druhou variantu.Oba modely vychází z již dobře známých sportovních chronografů s vnitřní lunetou ovládanou po vyšroubování horní korunkou.Zpracování perfektní,43mm díky zkoseným nožičkám v ostrém úhlu (podobně jako u Orisu) je velmi nositelný rozměr.V reálu mě nejvíc fascinuje povrchová úprava a propracovanost v každém detailu.Calibr vychází z Eta 7750,rozdílně od tříruček ML Pontos S Diver,které jsou osazeny Sellitou.

 

               Maurice-Lacroix-Pontos-S-Supercharged-Ye

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dovolím si doplnit o druhou variantu.Oba modely vychází z již dobře známých sportovních chronografů s vnitřní lunetou ovládanou po vyšroubování horní korunkou.Zpracování perfektní,43mm díky zkoseným nožičkám v ostrém úhlu (podobně jako u Orisu) je velmi nositelný rozměr.V reálu mě nejvíc fascinuje povrchová úprava a propracovanost v každém detailu.Calibr vychází z Eta 7750,rozdílně od tříruček ML Pontos S Diver,které jsou osazeny Sellitou.

 

               Maurice-Lacroix-Pontos-S-Supercharged-Ye

43mm bez korunky, s korunkou prý rovných 48 mm :-)  což je pro mne nejspíš už moc velké :-(

no a další omezení je v rozpočtu, nemám zrovna  volných 100k nevíte jestli jsou už k vidění někde v ČR?

Upraveno uživatelem Patan_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Obávám se že info o velikosti máte špatně, je to bez korunky 48mm, do 43mm by se mladšímu bráchovi (Valgranges) nechtělo, Nevypadají špatně, ale ten rozměr je dost.

 

http://www.mauricelacroix.com/Watch/Entry/Collection/pontos-1/Id/pontos_s_supercharged-334.sls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...