Přejít na obsah

Vítejte V Novém Chronomag Fóru.


odklizec

Doporučené příspěvky

nemam moc rad zmeny ale tahle semi libi...i kdyz obcas bloudim a ziskat nove heslo mi vzalo trochu casu...

 

Jo,jo. Kdybych si připadal trochu jen jako jelen (připadal jsem si jako v..), kdyby mi nové heslo vzalo jen trochu času atd. Jsem už starý pán, už asi tak od pětadvaceti, nemám vůbec rád změny ( exc. XI/89). Pamatuju si sice své maturitní otázky a dokonce i DOSovské instrukce. Tohle je na mě moc. Např pod pojmem "ukaž vše" jsem si vždy představoval něco ale úplně jiného.Nu co dělat, když jsem se naučil zacházet s automatickou pračkou, snad to za čas půjde. stary doktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 167
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ahoj pekne. asi o tom (admini) vite, ale zatim jsem na to nikde nenarazil (na report), ale v nekterych prispevcich se nezobrazuje smajlik, ale jenom treba wink.jpg atp...

 

To je tím, že kód na smajlíka ve starém fótu byl třeba wink a tady je jiný a proto zde ty co se vytvořili ve starém fóru nejsou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klikl jsem na ikonu IPB co je vedle každé sekce, ta mi sešedla a a co fčíl......

co to znamena?

 

Je to stejný, jako na starém fóru, je to notifikace toho, zdali je tam něco co jsi zatím nečet, klikni na všechny a pak už se budou zobrazovat tmavě jen ty aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klikl jsem na ikonu IPB co je vedle každé sekce, ta mi sešedla a a co fčíl......

co to znamena?

 

Tím si můžeš označit, že máš sekci přečtenou a při každém novém příspěvku ti znovu ztmavne.

 

 

roon byl rychlejší

Upraveno uživatelem vlasta66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...