Přejít na obsah

Servis winderu Modalo


Doporučené příspěvky

Poradíte mi někdo, kam se obrátit v případě poruchy na jednom z kotoučů double-winderu Modalo? Ideálně nějakej tip na šikovnýho elektro-opraváře v okolí Plzně, možné ale i KV nebo v krajním případě Praha, samozřejmě úplně nejlépe opraváře, kterej ví, co to winder vůbec je a už někdy nějakej viděl  :) Netuším, jak moc (ne)logický může být tahat winder k hodináři...?

 

Nechce se mi věřit, že by to po cca 3 letech už bylo na odpis a zrovna teď, když jsem dokoupil čtvrtý hodinky  :(

 

Předem díky všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zkusím oživit ... potřeboval bych rovněž servis winderu Modalo. Po letech se přestal vrtět, po konzultaci s oficiálním servisem ( ... nutno odeslat do servisu, oni odešlou do Německa k pozáruční opravě, pošták zase zpět) to vypadá, že cena opravy je větší jak cena nového. Neřešil někdo podobnou situaci a má tip na elektrokutila?

 

Předem dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a podotazka, mate nekdo otestovany vrtice na 1 hodinky z Ciny?

 

Mal som z aliexpresu tento, po par mesiacoch som ho predal, lebo som zobral iny na 2 kusy.

Na stoliku pri posteli by som ich nechcel mat, ale v pracovni ma nerusi.

Ci ten prvy este novemu majitelovi funguje, netusim. Ten druhy mam vyse roka a vsetko bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...