Přejít na obsah

Longines Oficialní hodinky LOH mnichov 1972


Akva

Doporučené příspěvky

Dobrý den ,

Chtěl bych se zeptat na potencialní hodnotu hodinek zn.LONGINES
Jedná se o oficialní hodinky LOH Mnichov 1972
jsou funkční,stopky fungují,
mají na sobě známky používaní,sklíčko je na pár místech poškrábane ,je u nich neoriginalní pásek kovotex Trenčín :-)
Další dotazy rád zodpovím.

S pozdravem Akva

post-35992-0-92004600-1403295920_thumb.jpg

post-35992-0-54151000-1403295923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jsou  v dost žalostném stavu,pár tisíc to bude,ale žádné terno to nebude.Proč všechny zajímá jen cena ?Je to pár papírků a nic víc.Citová hodnota /pokud víš co to je/ by pro mne měla větší cenu.

Další dotaz,kdy budou na Aukru? <_<

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tito noví členové s těmito dotazy nepřinesou fóru vůbec nic. Bylo by asi dobré znovu obnovit diskusi nad zpoplatněným vstupem na chronomag. Patrně jen takto dokážeme odstřihnout rádoby kolegy, kteří budou mít jen několik příspěvků, které budou navíc jen v jednom jediném vlákně a jejich celková doba pobytu na chronomagu se bude moci počítat na hodiny.

 

 

Abych nebyl jen taková svině. "Kolego", před pár lety se tyto hodinky na fóru objevily, jejich cenu se tdy dohledej ať máš co dělat. Mnoho štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jsou  v dost žalostném stavu,pár tisíc to bude,ale žádné terno to nebude.Proč všechny zajímá jen cena ?Je to pár papírků a nic víc.Citová hodnota /pokud víš co to je/ by pro mne měla větší cenu.

Další dotaz,kdy budou na Aukru? <_<

A proč by ho nemohla zajímat cena? Možná pro tebe je to jen pár papírků. A to jestli to dá někde na prodej je snad jeho věc, tady to nenabízí tak co? Já v tom že se zeptal na cenu problém nevidím.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by ho nemohla zajímat cena? Možná pro tebe je to jen pár papírků. A to jestli to dá někde na prodej je snad jeho věc, tady to nenabízí tak co? Já v tom že se zeptal na cenu problém nevidím.   

Souhlasím s Romanem /Snowem/ že tito členové fóru nic nepřinesou a pokud by se těm hodinkám dala dobrá péče a pěkný řemen,tak by ještě nadělaly parády,ale myslím si,že o tom to teď není /rád bych se mýlil/.Možná by byla opravdu zvláštní sekce .

Chybí mi trochu úcty k hodinkám a ne se jen zajímat o cenu.Mám raděj když je k nim nějaký opravdu citový vztah a ne jen kolik za ně.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akvo, myslím, že Tvoje hodinky jsou skoro neprodejné. Případný kupující je buďto sběratel, a nebo osoba s nějakým citovým vztahem k roku 1972 či mnichovské olympiádě. Chrono 24 je jich plné, tuším alespoň 5 kousků ve velmi dobrém stavu, které tam už drahnou dobu visí. Já bych dal rozhodně přednost koupi lepších, pokud bych byl veden motivy, které výše předpokládám, nežli abych si koupil ty Tvoje. A kde není kupec, není ani cena. Vykašli se na to, dej je k někomu rozumnému do lázní, a pak se z nich raduj.

 

JInak se připojuji ke kolegům výše, dotazy tohoto typu už mne štvou, ale jednou jsme holt to nejlepší hodinkové fórum na světě, tak také musíme občas pustit pár mouder ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zasade na dotazu ohledne ceny nic spatneho asi neni. Bohuzel je cim dal castejsi, ze se tady registruji lidi, jen za ucelem takoveho dotazu. Tyto dotazy foru urcite nic hodnotneho neprinesou, o tom zadna. Na druhou stranu je nas tady spousta, kteri nic moc hodnotneho taky neprinasime, ale aspon ty hodinky mame radi. V silach modu asi neni vsechny tyhle dotazy sledovat a mazat. Proto by mozna stalo za zvazeni zridit jedno vlakno / sekci, venovanoe pouze tomuto. Da se ocekavat narust podobnych dotazu a resit to zpoplatnenim registrace je urcite cesta, ale nejsem presvedceny o jeji spravnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam podezreni, ze muj prvni dotaz tady byl urctie taky charakteru...."jakou maji cenu".... ´hruuza. byl sem ucho.

V zasade na dotazu ohledne ceny nic spatneho asi neni. Bohuzel je cim dal castejsi, ze se tady registruji lidi, jen za ucelem takoveho dotazu. Tyto dotazy foru urcite nic hodnotneho neprinesou, o tom zadna. Na druhou stranu je nas tady spousta, kteri nic moc hodnotneho taky neprinasime, ale aspon ty hodinky mame radi. V silach modu asi neni vsechny tyhle dotazy sledovat a mazat. Proto by mozna stalo za zvazeni zridit jedno vlakno / sekci, venovanoe pouze tomuto. Da se ocekavat narust podobnych dotazu a resit to zpoplatnenim registrace je urcite cesta, ale nejsem presvedceny o jeji spravnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by stacilo povedzme umoznit pisat prisevky az po tyzdni/mesiaci od registracie a odfiltrovalo by to dost vela...
Jou, alebo prvy mesiac neumoznit prijmat SZ, kedze predpokladam ze na zaujimave kusky prvoprispievatelia...ved viete...

alebo to vzdat uplne a spravit aukroII... moznosti vela, riesenie nie na mne.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za vaše poznatky a názor,

Nicméně , bylo mi tohle forum doporučeno ,tak jsem svůj dotaz položil zde,

ono člověk si řekne kde jinde by se měl laik jako já zeptat na hodinky,ikdyž na jejich potencionalní hodnotu,než u lidi a odborníku kteří se tomu věnují?

Chápu že vás štvou tyhle dotazy ,ale myslel jsem si že k tomu je forum určené.

 

Ještě jednou děkuji za vaš názor a poznatky.

 

Akva

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...