Přejít na obsah

Member_50 a "stari" uzivatele


odklizec

Doporučené příspěvky

Třeba ten mail prodávajícímu ???

Klasickou mailovou adresu tam s prominutím nikde nevidím. Trošku jsem se "prosápal" profilem prodávajícího a lze tam najít jakousi kolonku pro zprávu o které vůbec nemám šajn jak funguje a jestli někdo své "schránky" vybírá. Po pravdě řečeno je mi 40 a s počítači pracuji cca 15 let ovšem spíš s běznými kalc-balíky Office a pak se speciálními programy pro stavebnictví, ale rozsah a komplikovanost těchto stránek je fakt na mě moc. O některých "tlačítkách" nemám ani šajnu jak fungují. Ano vím, je to můj problém, ovšem nám trošku starším obsah už uniká a po pravdě řečeno mi možnost užití "střílejícího smajlíku" nepřipadá až tak úžasná oproti bývalému vzhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Je to o tom, že jako nováček se člověk velmi těžko zmůže na diskuse z vysoké hodinařiny (setrvačky, tourbillony, úpravy jednotlivých kalibrů, modření ruček apod.) a spíše půjde o komentáře typu "koupil sis pěkný hodinky" a "ty poslední primky/omegy/tagy/breitlingy/AP/... jsou cool".

 

Chápu, že pravidla musí být, ale takto nastavená možná povedou k většímu počtu podobně jednoduchých příspěvků, které fórum z hodinářské stránky mnoho neobohacují.

 

Navíc, pokud si člověk projde prodejní sekci, hlavními inzerenty jsou již zavedení členové. Proč si ale jako nováček nemohu hodinky ani koupit od prodávajícího, proč mu nemohu na jeho inzerát odpovědět ? Smysl by dávalo omezit nováčky ve vkládání nových inzerátů, ale umožnit jim odpovídat na inzeráty prověřených členů. Tak i my "noví" budeme moci občas něco koupit a následně na základě této koupě diskutovat a upřesňovat si detaily o právě zakoupeném modelu.

 

Souhlasim, chtel jsem napsat podobny prispevek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono i to odpovidani novych clenu na inzeraty je podle mne velka neslusnost.

 

Sice by se dalo novackum zamezit i ve cteni prodejnich prispevku, ale tohle nam prislo uz jako trochu drsne omezeni.

No já bych nováčky rovnou střílel, co říkáš? Ať nám starým vlkům nezohavují fórum :banned:

 

Upřímně - je mi to fuk, už dlouho jsem necítil potřebu něco sem napsat, taky proto, že se nějak nemůžu smířit se směrem, který fórum nabralo a který reprezentuje citovaný příspěvek odklízeče. Takže si pravidla určete jak chcete, a když se mi nebudou líbit, tak prostě na takové fórum přestanu chodit nebo budu jenom číst - chválabohu mám na čtení dost příspěvků a tak třeba uvidím i obrázky...

 

(Kdybych např. jako nováček přišel na fórum o hodinkách a tam ani neviděl obrázky, tak se na takové fórum asi vyfláknu.)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasickou mailovou adresu tam s prominutím nikde nevidím. Trošku jsem se "prosápal" profilem prodávajícího a lze tam najít jakousi kolonku pro zprávu o které vůbec nemám šajn jak funguje a jestli někdo své "schránky" vybírá. Po pravdě řečeno je mi 40 a s počítači pracuji cca 15 let ovšem spíš s běznými kalc-balíky Office a pak se speciálními programy pro stavebnictví, ale rozsah a komplikovanost těchto stránek je fakt na mě moc. O některých "tlačítkách" nemám ani šajnu jak fungují. Ano vím, je to můj problém, ovšem nám trošku starším obsah už uniká a po pravdě řečeno mi možnost užití "střílejícího smajlíku" nepřipadá až tak úžasná oproti bývalému vzhledu.

 

Nové fórum se myslím nebudovalo kvůli možnosti použít střílejícího smajlíka...

 

S tou zprávou ses podle tvého popisu zastavil na půli cestě, stačilo napsat text a zmáčknout "odeslat zprávu". Celý postup je tak :

 

Kliknout na jméno, poslat zprávu, napsat ji, odeslat zprávu.

 

Nemůžu soudit, jestli všichni zprávy čtou, ale když ti po zapnutí fóra vyskočí tabulka ve které zpráva je, o velikosti čtvrtky obrazovky, nedá ti to ji nečíst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové fórum se myslím nebudovalo kvůli možnosti použít střílejícího smajlíka...

 

S tou zprávou ses podle tvého popisu zastavil na půli cestě, stačilo napsat text a zmáčknout "odeslat zprávu". Celý postup je tak :

 

Kliknout na jméno, poslat zprávu, napsat ji, odeslat zprávu.

 

Nemůžu soudit, jestli všichni zprávy čtou, ale když ti po zapnutí fóra vyskočí tabulka ve které zpráva je, o velikosti čtvrtky obrazovky, nedá ti to ji nečíst...

Budes se divit, nectou to ani tak. Mozna kdyby to bylo fontem 50? Kazdou chvili mi nejaky trouba pise (jinak se to uz neda napsat), ze mu nejde zadat prodejni prispevek nebo odpovedet.

 

Ja fakt neruzumim te potrebe lidi furt se v tom rypat? Proc kdyz se tohle pravidlo zavedlo na rltwatches, nikdo ani neceknul? Nikomu to neprislo divne a pokud ano, nemel potrebu to nejak zpochybnovat a napadat? Asi jina uroven kultury..spolecnosti..inteligence..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budes se divit, nectou to ani tak. Mozna kdyby to bylo fontem 50? Kazdou chvili mi nejaky trouba pise (jinak se to uz neda napsat), ze mu nejde zadat prodejni prispevek nebo odpovedet.

 

Ja fakt neruzumim te potrebe lidi furt se v tom rypat? Proc kdyz se tohle pravidlo zavedlo na rltwatches, nikdo ani neceknul? Nikomu to neprislo divne a pokud ano, nemel potrebu to nejak zpochybnovat a napadat? Asi jina uroven kultury..spolecnosti..inteligence..

 

Odklizeci, přestaň, prosím, psát, že ten, kdo má jiný názor a něco zpochybňuje, " ... ma asi jinou uroven kultury..spolecnosti..inteligence..".

Děkuji.

 

V opačném případě hrozí poměrně akutně to, že lidé začnou pochybovat o tvé úrovni a inteligenci. O společnosti, která tě vychovala, ani nemluvě.

 

Teď nehodnotím tvé rozhodnutí ohledně prodejní sekce. Jen si dovoluji vyjádřit názor na Tvé chování.

Pokud jsi toto vlákno nechal otevřené (= diskuzní), měl bys reakce lidí čekat a reagovat slušně.

Pokud cizí názor akceptovat nedovedeš, či Ti dělá problémy lidem slušně odpovědět, tak to rovnou zamkni a nech to tady jako monolit své sebestřednosti a memento té (= Tvé) jediné správné pravdy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...