Přejít na obsah

Hamilton Khaki Team Earth Harrison Ford


Quido Morava

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ma niekt skusenost s nieakym miestom, kam by som mohol poslat hodinky na servis?

 

Proč to píšeš sem? Na tento dotaz je zde vlákno "Prodám a koupím / Opravy, servis a pomoc s hodinkami "... a možná by nebylo od věci svůj požadavek trochu rozvést

 

 

Mám tyto hodinky už více než dva roky a stále mě baví.....

 

i tahle verze je moc pěkná, prostě co si budeme povídat, z gruntu povedená replika ;)

....jak je to u tohoto ciferníku s lumi na indexech?

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dneska jsem si je taky nechal objednat v té světlé khaki verzi :-) půl hodiny jsem měl na ruce ty černé, ale jelikož jsem chtěl světlý cifr, další půl hodinu jsem seděl na stříbrným a khaki. A to jsem šel původně pro Navy verzi :-D Ten origo řemen je strašně příjemný na ruce. Pak se podělím o dojmy a obrazový materiál.

 

Quido, krásný kousek. Jakožto filmový fanda ti tiše závidím. Krásně jsi je vyšperkoval :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Zdravím, omlouvám se, že s tím lezu do tohoto vlákna. Dlohou dobu jsem hledal model H60419533, který je velmi podobný výše probíraným Hamiltonům. Už to vypadalo, že nebudu úspěšný a že zvolím model jako Quido. Z každého eshopu mi odepisovali, že je tento model vyprodaný a že se výroba obnovovat nebude. Nakonec jsem na stránkách Ashfordu objevil verzi Khaki Field Pioneer Mechanical a sáhnul okmažitě po ní. Nemusel jsem se tedy řešit te bílý datový věnec, který se mi také nelíbil.

post-32068-0-02357600-1514195858_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Dovolím si oživit tohle vlákno s dotazem. Khaki Field Pioneer Earth jsou krásné hodinky a jsou tu docela dobře popsány. Ale když vezmu i další modely Pioneer s vroubkovanou lunetou, všiml jsem si jedné věci. Všechny, které mají na ciferníku nápis Antimagnetic, mají sekundy dělené malými indexy do 5 částí. Hodinky, které nápis Antimagnetic nemají, mají každou sekundu rozdělenou pouze do 4 částí. Je to nějaký záměr? Jaký rozdíl je mezi modely Antimagnetic těmi dalšími? Tady se píše, že Earth má strojek ETA2824-2, tedy frekvenci 28800. Na stránkách Hamiltonu je u modelu Pioneer zmíněn kalibr H10, tedy stejný strojek s úpravou snížení frekvence na 21600. Další rozdíly nemohu najít. Má s tím dělení sekund na 4 nebo 5 dílů nějakou souvislost nebo jde jen o designový prvek? Díky za vysvětlení.

Khaki Field Pioneer 45 mm ETA2824-2 2.jpg

Khaki Field Pioneer 45 mm ETA2824-2 1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...