Přejít na obsah

Omega Speedmaster Moonwatch Apollo-Soyuz LE


Peter78

Doporučené příspěvky

obcas sa tie predpovede cloveku moc nevydaria :) ale nosit na zapasti kus meteoritu moze byt zaujimave :)

Co na to suveréni, kteří ty hodinky z hlediska investice pohanili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jj, ale 130 - 150k na chrnmg si představit umím, jsou vážně výjimečné, a na Omegu vyrobené v relativně malé (no dobře, menší :) ) sérii. Takže pokud je někdo pořídil se slevou, drží podle mého odhadu cenu. A neřekl bych, že bude jejich cena v budoucnu klesat.

 

Edit: Kide, safírový moony jsou ale standardní produkce, je jich hodně.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martare, ja s tebou v podstate souhlasim, jen upozornuju, ze trh pro limitky moonu ma taky svy limity ...a zvlast na chrnmg si nasinec dvakrat rozmysli jestli pustit 160k za aftermarket moony s meteoritem na cifru nebo "novy" keramicky suby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, furt se tu vytahuje ch24, kde si můžu ty hodinky vystavit třeba za mega, ale do ukončených aukcí se nikdo nedívá.

3 týdny zpátky kompletka za cca 135 litrů.

 

http://www.ebay.de/itm/Omega-Speedmaster-Professional-034-Apollo-Soyuz-034-/132043109949?hash=item1ebe61f63d%3Ag%3AU-AAAOSwnHZYXT3~&nma=true&si=VjtAnxVL%252BQ2ZagCMz8r6KTD%252BKTA%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo, Karle, psal jsem 130 - 150k, což je stále velmi slušné držení ceny. Těchhle hodinek se neprodávají stovky ani desítky, spíš jednotky. Potenciálních kupců je mnohem méně než u RLX, ale najdou se, pokud není cena přepálená. Tohle staré téma jsem otevřel spíš kvůli tomu, že se v něm před pár léty tvrdilo, že Omegy (tenhle model i značka obecně) půjdou jen dolů a že nejsou vhodnou investicí /resp. uložením peněz/. Mám pocit, že se situace maličko změnila... ale třeba je to jen pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem si pro sebe tipoval celkem presne :)

Respektive jsem si rikal, ze pod mega to nejde... Jinak verim tomu, ze jakykoli pre-moony s 321 jeste porostou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty novy reedicni CK maji mit ale mensi prumer, nez standartnich 42mm, ne (reduced)? :) Je to teda jedna z tech dvou limitek Speedu, co maji v 2017 jeste vyjit? Mozna jsem uplne vedle.. K tomu odkazu s Alaska II, chvili jsem koukal nevericne na tu cenu, pac jsem myslel, ze to je original z roku 1972, co byl urcen jen pro NASA, az pak jsem pochopil, ze to je limitika.. :) Nejvic me bere to ochrane pouzdro  :eek: Vyjma lunety vypada ta limitka jako original..  :smile_anim:  Edit: to brownwld - jo, cena poroste, nez praskne, ze na tom Mesice vlastne nikd ynepristali... ale pssst :lol2: Speedmaster-Alaska-4080.jpg?ssl=1

Speedmaster-Alaska-07542.jpg?resize=1200

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...