Přejít na obsah

vkladani priloh (vcetne obrazku) podruhe ;)


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jelikoz ve starem foru byla celkova velikost uploadnutych souboru neomezena a ja jsem ted nasel nastaveni, ktere to umoznuje i tady, je odted vkladani neomezene. Je to v podstate na chronomagovi aby byl zajisteny dostatecny prostor a na vas, aby jste zbytecne neuploadovali obrovske soubory ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Někdy a někde, to by mohlo být v závislosti na tom, jestli je to obrázek ze souboru a nebo z webu. Každopádně zkus i jiný prohlížeč. Já třeba měl problém zobrazit větší fotky v IE 7, tak jsem zkusil Operu a šlo to. Problém IP.Boardu je zdá se v tom, že v každém prohlížeči se chová trošku jinak a někde blbne víc a někdy méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Někdy a někde, to by mohlo být v závislosti na tom, jestli je to obrázek ze souboru a nebo z webu. Každopádně zkus i jiný prohlížeč. Já třeba měl problém zobrazit větší fotky v IE 7, tak jsem zkusil Operu a šlo to. Problém IP.Boardu je zdá se v tom, že v každém prohlížeči se chová trošku jinak a někde blbne víc a někdy méně.

 

ále sem na firefox zvyklý tak holt něco neuvidím :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ještě mě napadlo, jestli to není v nastavení Firefoxu. Používáš tam ten adBlock? Jestli on ten obrázek třeba nevyhodnotí jako reklamu? 

 

nic takového - standardní firefox bez úprav a podivných doplňků - dokonce se mi to stalo i v mých přílohách = vkládám vždy z PC

 

 

edit: teď jsem si všiml - je to akorát u zmenšených fotek do minusu ?!

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle mi dělalo IE u fotek, které jsou postovány době starého fóra. Akorát že IE je neuměl zmenšit, takže jsem pak viděl půlku té fotky. U těch co se postovaly už na novém serveru se to nestávalo. Bude to asi nějaký bug ve spojitosti s prohlížečem. Ale nevím jak by se to dalo napravit. Někdy mi pomohlo zmenšit okno prohlížeče a pak ho zase maximalizovat, to bylo tak jediné, co jsem vykoumal  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...