Přejít na obsah

vkladani priloh (vcetne obrazku) podruhe ;)


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

stačí nepřekročit 1,08MB v jednom příspěvku, taky jsem si toho včera večer všimnul a prostě dal do galerie více příspěvků za sebou ;)

Co je na houby je rozlišení, které ani v galerii nemá smysl řešit lépe než 1000px, protože to už jsou pak fotky třeba 2MB..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí nepřekročit 1,08MB v jednom příspěvku, taky jsem si toho včera večer všimnul a prostě dal do galerie více příspěvků za sebou ;)

Co je na houby je rozlišení, které ani v galerii nemá smysl řešit lépe než 1000px, protože to už jsou pak fotky třeba 2MB..

 

S tím rozlišením jsem se už celkem smířil, víc jak 1000 na web už nedávám, nemá to moc smysl.

Ale přidávat fotky po jedné mi přijde minimálně zvláštní no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj,

nejspíš budu vypadat jako naprostej tydýt, ale nejdou mi vkládat do příspěvků zkopírované texty např. z mailu nebo wordových dokumentů, a za Boha nejsem schopnej přijít jak na to. Můžete mi, prosím, poradit? Díky.

Omlouvám se za OT, ale z existujících témat mi tohle přišlo nejbližší a nové vlákno zakládat nechci.  

Upraveno uživatelem Stalin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Prosím poraďte detailně, jak sem nahrahuju a vložím foto? Jsem počítačovej analfabet, tak prosím česky a jasně krok za krokem  :helpsmilie:

 

Obrázok napríklad takto:

- použít rozšířený editor

- browse

- připojit tento soubor

- přidat k příspěvku

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...