Přejít na obsah

Steinhart


cali

Doporučené příspěvky

ma niekto skusenosti so Steinhartom?

www.steinhartwatches.com

priznam sa ze o tej znacke som nikdy nepocul (ale tiez to moze byt len moja nevedomost) montuju ETY tak by to nemal byt uplny kram a tie jejich divers modely vyzeraju ze by stali za hriech .... rolex pre chudobnych, ja viem, takze komentare na toto tema si usetrime :) ... ale k veci:

 

-maju aspon nejaku tradiciu, alebo su to traja kamarati co si kupili CNCcko a par surovych ETA strojkov?

-je s nimi nejaka rec? (mam na mysli ze ci by po dohode zvladli nieco mimo katalog... konkretne by som chcel beznu divers lunetu na GMT model, alebo cele puzdreo ak je na GMT nepohybliva, puzdra vyzeraju rovnake) a hlavne by sa mi pacilo sklo bez lupy (vsade na strankach spominaju ze su priatelski a ze sa im ma poslat co najviac mailov)

-v pripade ze mi na nich nepovie nikto nic zle sa javia ako zdatny konkurent diverskam od archimede ktore su zatial jednym z najhorucejsich kandidatov na moj dalsi prirastok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ak som dobre pochopil koniec prveho odkazu, tak su komunikativni ale po nejakej dobe to vzdaju..... dosiahol u nich niekto uz nieco realne? mali ste od nich uz nieco v rukach? pacilo sa, nepacilo?

z německého fóra jsem pochytil asi toto: s kvalitou problémy nemají. Pokud netrváš na zavedené značce s tradicí, dostaneš za málo peněz hodně muziky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez som o nich co to pocital po forach a ako uvadzas na kvalitu sa nikto nikde nestazoval jedina vec co sa im hojne vycita je ten uz v uvode spomenuty opajc rolexu tak neviem cena je zaujimava a parametre tiez ale po citani tych for si zacinam uvedomovat hrozbu toho ze pre nahodneho okoloiduceho s nimi budem len dalsi posuk, co sa hra na to, ze ma rolexky :-/ ale ja nechcem rolex.... preco tam pre boha nedali apson ine rucky a indexy boli by to super hodinky za super cenu :(

 

porovnajme porovnatelne:

 

http://www.steinhartwatches.com/store/ocea...-42mm-p-83.html

 

a

 

http://www.archimede-uhren.de/US/Watches/8984b-11.htm

 

rovnake stroje, safir nerez, bez priehladu, vodotesnost rovnaka proste rovnake hodinky akurat archimede sa nehra na rolex a cena je dvojnasobna tak neviem za tu cenu mame uz u steinhartu uz GMTcka a este nam stale kus zostava.

 

tiez mi napada ze ak by sa tam dalo sklo bez lupy tak by sa mozno ako tak odstranil ten nestastny "fake rolex efekt" a kedze je to bezna eta tak vymena ruciek by tiez nemala byt nejaky super problem no uvidim mozno tam napisem a ak by s nimi bola rozumna rec tak by som do toho asi siel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při dnešním brouzdání jsem na jednom fóru narazil na názor (maximálně spokojeného) majitele Steinhart (který se sám definoval jako postižený bacilem chronománie a má prý přes 30 hodinek nejrůznějších značek a cenových kategorií, Rolex nevyjímaje), že pan Steinhart si hodinky nechává vyrábět u fy Grovana (www.grovana.ch), proto vlastně smí nosit nápis swiss made (Steinhart je německá firma)

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, pročítal jsem všechny vlákna. Je mi to celkem jedno, jestli je tam T nebo Nav B-Uhr, jestli by to šlo, tak bych to nechal předělat, jestli ne tak nic. Uvidím, co zjistí LUK s jeho ZENO-WATCH.

 

Tak jsem na německém fóru watchlounge vyčetl, že Steinhart bral/bere ty letecké modely od Revue Thommen resp. na prvních kusech bylo na strojku Unitas ještě logo revue thommen... ať to je jak chce, swiss made tam nemá jen tak, za ty prachy do toho půjdu (narozeniny mám v srpnu :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na německém fóru watchlounge vyčetl, že Steinhart bral/bere ty letecké modely od Revue Thommen resp. na prvních kusech bylo na strojku Unitas ještě logo revue thommen... ať to je jak chce, swiss made tam nemá jen tak, za ty prachy do toho půjdu (narozeniny mám v srpnu :-))))

Tak to je super, já do nich půjdu v září hned po tvé recenzi. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám DUKE, že jsi do toho šlápnul :thumbsup_anim: , my jsme tady o tom dříve jen diskutovali. Nepochlubil by jsi se pak, až budou na ruce. Rád by jsem je viděl naživo. Vysočina snad není tak velká.

 

Zatím je nemám, komunikace se soudruhem z endéer (nemyslím Steinharta, toto je na inzerát) nějak vázne. Pak se samozřejmě rád pochlubím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím je nemám, komunikace se soudruhem z endéer (nemyslím Steinharta, toto je na inzerát) nějak vázne. Pak se samozřejmě rád pochlubím :-)

 

UFF, dobojováno, zaplaceno, tak snad příští týden :-)

 

EDIT - to mnovace - odpověď máš v osobní schránce nebo jak se to tady jmenuje

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...