Přejít na obsah

Fotka

DenyKr

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 pekl76

pekl76

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 210 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 3.červenec.2014 - 18:52

Rychlá a věcná domluva, promptní odeslání... není co vytknout. Sice to byl malý obchod za "pár kaček", ale i tak musím Denise doporučit.

#2 zdeno

zdeno

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 66 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Archimede, Hamilton, Ball, Citizen, Seiko, Omega, Deep Blue

Publikováno 27.duben.2018 - 23:25

Hodnocení č.2:
Rychlá domluva, osobní předání - vše jak má být. Po oboustranném kompromisu spokojený obchod (a že to pro mne byl velký ´kauf´). Děkuji za vstřícnost a doporučuji.

Jo a taky to byl fajn pokec a nechal mi zkusit si své Breitlingy! :)

Sent using Tapatalk

#3 RobertPlant

RobertPlant

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 494 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.srpen.2019 - 16:41

Musím se podělit se svojí velmi špatnou zkušeností s tímto členem fóra. Podmínkou jeho inzerátu bylo si pro hodinky přijet. Denis mi hodinky zarezervoval do soboty. Dnes je úterý, tj. zbývají 4 dny, a Denis hodinky prodal, protože jiný člen přijel s penězi a to bylo očividně moc lákavé. 

Tak bacha, Denis vůbec ale vůbec nedrží slovo...

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od RobertPlant: 13.srpen.2019 - 16:45

#4 DenyKr

DenyKr

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 217 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano, bydlí ;)
  • Fanoušek značky:IWC, BREITLING, TAG Heuer

Publikováno 13.srpen.2019 - 19:24

Mladý kluk, který všechno moc prožívá a neumí prohrávat. Byl 2. ze 3 zájemců a dobře to věděl. Když se ozval zájemce #1, s nímž jsem byl v kontaktu od června, držel jsem slovo a hodinky mu prodal.

Neurvalé a obtěžující chování.

#5 Messiah

Messiah

Krutohustý Megakotel

• Member_50
  • 716 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Breitling, Omega, IWC, Zenith

Publikováno 13.srpen.2019 - 19:35

Denisovi děkuji za fajn obchod i pokec, rozhodně doporučuji.

Mám: Breitling Superocean Heritage 46 mm Electric Blue, Tag Heuer Monaco calibre 11, Breitling Navitimer B01 44mm black

Měl jsem: Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm cal. 8500, Breitling Colt III, Hamilton Pan Europ černé, Omega Seamaster Professional 300m, Hamilton X-Wind, TagHeuer Aquaracer calibre 5, Breitling Superocean Heritage 46mm, Sinn U1 1000m, Breitling Superocean Steelfish Blue, Steinhart B-UHR 47mm, Hamilton Below Zero 1000m 47mm Silver L.E., Breitling Superocean Steelfish Black, Breitling Hercules, Fortis B42 GMT, Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm, Citizen chrono Pilot, Festina chrono tour de france 2005