Přejít na obsah

Doxa Grafic - kolik nás tu je?


Argon

Doporučené příspěvky

Jelikož jsem si dnes vzal do práce na ruku své Doxa Grafic a nemůžu se na ně nějak vynadívat, tak si říkám kolik nás tu asi má tyto jedinečné hodinky. Jednoduché, čisté, kultivované... prostě bauhaus se vším všudy.

 

Takže jsem tu já. Mám jejich klasický model. Mechaniky, 17 kamenů, strojek 1147

 

post-20230-0-04953600-1404458777_thumb.jpg

 

 

Pak je tu Rodkopf - automaty, plastické indexy, modrý cifr. Dovolím si použít jeho fotku

 

post-20230-0-09161800-1404458783_thumb.jpg

 

 

Dále hádám, že Atim má také jedny. Kalsický, jednoduchý cifr, měli by to být tyto (též si dovolím použít fotku z fora od Skalise)

 

post-20230-0-17130000-1404459090_thumb.jpg

 

 

Je někdo další?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano já mám ty od Skalise, jsou to automaty, kalibr je parádní, k renovaci cifru jsem se zatím nedokopal a vlastně ani nevím co s nimi dál. Asi rok nebyly na ruce. Ale nosí se parádně, jsou to opravdu úžasné hodinky. V reálu vypadají lépe než na fotkách, proto jsem váhal s renovací cifru. Jiný cifr a nebo další v automatu jsem za posledních pár let neviděl. Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 http://www.ebay.ca/itm/Rare-60s-Doxa-Grafic-Auto-watch-/221484673711?pt=AU_Watches&hash=item339183eaaf&_uhb=1

 

Jedny dost jeté v austrálii, momentálně za 50 AU. Plus připočítat renovaci v Polsku, ale mám zase cukání, nechcete mne jich zbavit?

 

Jinak sorry za OT, zatím je totiž nemám.  :frusty:

Upraveno uživatelem Pege1012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano já mám ty od Skalise, jsou to automaty, kalibr je parádní, k renovaci cifru jsem se zatím nedokopal a vlastně ani nevím co s nimi dál. Asi rok nebyly na ruce. Ale nosí se parádně, jsou to opravdu úžasné hodinky. V reálu vypadají lépe než na fotkách, proto jsem váhal s renovací cifru. Jiný cifr a nebo další v automatu jsem za posledních pár let neviděl. Takže tak.

 

Narazil jsem na ně při procházení starších inzerátů, docela mě dostaly a od té doby jsem je chtěl. Jen si mě jejich koupí o pár týdnů předstihnul :-). Udělej renovaci cifru a uvidíš, že na ruce budou docela často. Já je mám na hnědé kůži s origo překlápěcí sponou Doxa a vypadají opravdu výborně a ke košili se nosí opravdu skvěle. Narazit na ně je opravdu těžké. I tak jsem si říkal, že by tu mohly být víc než troje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ano já mám ty od Skalise, jsou to automaty, kalibr je parádní, k renovaci cifru jsem se zatím nedokopal a vlastně ani nevím co s nimi dál. Asi rok nebyly na ruce. Ale nosí se parádně, jsou to opravdu úžasné hodinky. V reálu vypadají lépe než na fotkách, proto jsem váhal s renovací cifru. Jiný cifr a nebo další v automatu jsem za posledních pár let neviděl. Takže tak.

 

V prodejní sekci se jedny v automatu objevily. Mají naprosto perfektní cifr.... prostě klobouk dolů.. sprostě si sem dovolím vložit jejich fotku bez dovolení... 

 

post-20230-0-99722200-1409669235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delawer

no do quartzu, musím začít pomalu .... není to jen tak a maskuju to takhle  :newyear: .

Díky.

**

 

No... lepší je do toho vrhnout po hlavě a najít si hezké mechaniky :-). Je to úplně o něčem jiném. Teď jsou navíc v prodejním vlákně jeny perfektní v automatu, navíc vyjdou levněji než quartz :-)

 

Navíc.. původní model je opravdu hezčí :-)

 

post-20230-0-34346000-1409755763_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo díky, koukl jsem, maj prasklé sklo, do toho nejdu, v automatu se ale dělá red second hand, to bych chtěl trefit, jestli to dám letos nevím, nápadů je moc, jeden dražší než druhý. Já jedny Doxy vintage mám rodinné, tak s tímhle si chci počkat v klidu.... a musí to být nové.

**

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...