Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Gratuluju k chrono spokojenosti, i kdyz se pridavam k tombedovi, ani me to nic emocne nerika..

Ve me proste pozitivnější emoce vyvolává W124 Mergl, než Alfa Spider. Poctivost, nerozbitnost, praktičnost a nekompromisní německý inženýring na mě působí víc, než flair, spirit, úžasný vzhled a nelícující plechy, vrabčí hnízdo místo elektrické kabeláže a nefungující zatahovací střecha. Každý to máme prostě nastavené jinak a tak je to správné, bo tak je to v brožuře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě bylo pouze řečeno, že současný tah na DK10 nepasuje. O tom, že tah pro DK10 připravují jsem zatím neslyšel. Až bude venku, tak mě to pochopitelně bude lákat a koupím si ho, proti tahu na Ingy to bude za hubicku. Ale to zasílání do Německa a můj pobyt v Norsku to trochu komplikují. Takže jedině to budeme moct zorganizovat až příští letní prázdniny, když budu delší dobu v Česku. Ale je to divné s tím zasíláním. Hodinky jsou ze současné produkce, tak by snad měli oni připravit takový tah, aby seděl. Obzvláště, když připravují tah na jedno pouzdro. Nebo mi něco uniklo? Dneska dorazí Damasko překlápěcí spona, tak aspoň nějaké dobré zprávy.

Odpoved na moj dotaz na DK11.

 

"Yes, that?s right, currently the steel bracelet isn?t available.

We plan it for the future but we have no date which I can tell you this time.

Yes, you have to send the model back to us and we will fit the bracelet to the watch. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem nebyl by tu někdo, kdo by srozumitelně rozvedl kvalitu technologie kalibru a celých hodinek? Něco jsem už četl třeba zde

http://forums.watchuseek.com/f2/nomos-versus-damasko-1049306.html

, ale přece jenom informací nikdy není dost.

Koukni sem, je to sice k DK10 a DK11, ale hodně informací bude platit i pro DK101.

http://forums.watchuseek.com/f8/ultimate-german-tool-watches-damasko-dk10-dk11-review-1047910.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve me proste pozitivnější emoce vyvolává W124 Mergl, než Alfa Spider. Poctivost, nerozbitnost, praktičnost a nekompromisní německý inženýring na mě působí víc, než flair, spirit, úžasný vzhled a nelícující plechy, vrabčí hnízdo místo elektrické kabeláže a nefungující zatahovací střecha. Každý to máme prostě nastavené jinak a tak je to správné, bo tak je to v brožuře.

Presne! Takto je to aj u mňa. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

101ničky jsou hodobóžovky. Nato, ani koupací sportovní náčiní na ne dávat nebudu. Ty jsou na pravém Aligátoru a budou sloužit k saku a kosili. Nahrazují DaVincky. Ze stejného důvodu teď nejsou moc fotografované. Jsou prázdniny, doba bermud, džínů, sandálů a triček bez límečku a to je doména 10tek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

101ničky jsou hodobóžovky. Nato, ani koupací sportovní náčiní na ne dávat nebudu. Ty jsou na pravém Aligátoru a budou sloužit k saku a kosili. Nahrazují DaVincky. Ze stejného důvodu teď nejsou moc fotografované. Jsou prázdniny, doba bermud, džínů, sandálů a triček bez límečku a to je doména 10tek.

Aha, tak to jo. Na mě působí, že by klidně mohli sloužit i jako tool hodinky. Parametry na to rozhodně mají.

Ale jak píše Bedjasson, jsou potřeba asi vidět v realu. 

Co mě překvapuje, že mají stejnou vodotěsnost jako modely se šroubovací korunkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...