Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Hasno takze jestli tomu rozumim,IWC u tebe skoncily?a co Big Pilot,ja myslel,ze to je tvoje meta?Jinak zajimava zmena teda..

BP super, ale tuhle ligu já prostě někomu. Neunesl bych je. Mají moc všeho, moc MI, moc mm, moc Kč, moc záře a aury, moc leštěných ploch. Na to já nemám. Šedý, neznámý, německý high tech mi sedí víc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Alda mi dá spíše na budku a vezme mi je.

 

:D ... myslíš ten seikař ? ..... ten už je v řiti :)

 

máš moc pěkný duo a zbytečně se obhajuješ před MI hypstrama :)

 

za mně respekt = užívej si to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

:D ... myslíš ten seikař ? ..... ten už je v řiti :)

 

máš moc pěkný duo a zbytečně se obhajuješ před MI hypstrama :)

 

za mně respekt = užívej si to

Nejsem seikar, nejsem nic. Damasko je srdcovka X let a taky to tak zustane. Ale mam rad hodinky, ktere neumi kdejaky skladac a ti, kteri je stvorili, premysleli mozkem a ne obrovskyma koulema. A to DA36 (byt nemaji inhouse) a MM300 splnuji.

Mimochodem v primem porovnani s DK10, vypadaji MM300 jako chudy pribuzny :) A ver, ze kdyby to slo, mam DK.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BP super, ale tuhle ligu já prostě někomu. Neunesl bych je. Mají moc všeho, moc MI, moc mm, moc Kč, moc záře a aury, moc leštěných ploch. Na to já nemám. Šedý, neznámý, německý high tech mi sedí víc.

Tomu rozumim,s nekterejma vecma to mam stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem seikar, nejsem nic. Damasko je srdcovka X let a taky to tak zustane. Ale mam rad hodinky, ktere neumi kdejaky skladac a ti, kteri je stvorili, premysleli mozkem a ne obrovskyma koulema. A to DA36 (byt nemaji inhouse) a MM300 splnuji.

Mimochodem v primem porovnani s DK10, vypadaji MM300 jako chudy pribuzny :) A ver, ze kdyby to slo, mam DK.

Ale jsi macho jako každý, ten tvůj machismus je o tom, že jako nemáš žádný machismus...

 

A MM chudý příbuzný? Cha, chacha, ještě, že je to o osobním názoru a pocitu, čili pro mne zase není Damasko nic, žádný model , možná dobrá technika, ale bez duše a emocí, a ty měly každé hodinky vyvolávat ty lulino! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mohu potvrdit Aldova slova...seděl, DK10 před sebou a jen mlčel. Pak si je dal na ruku a zase mlčel. Zmohl se jen na jednu fotku. :eek:

Ani lumi nenasvitil?

 

Hasno uz aby si byl zpet v Norsku a zasypal nas fotkami.

Upraveno uživatelem jencekgs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty DK101 se mi zamlouvají čím dál tím více. Je hezké vidět, že někdo dá tolik peněz za hodinky mimo hlavní proud. Gratulace

 

Mimochodem nebyl by tu někdo, kdo by srozumitelně rozvedl kvalitu technologie kalibru a celých hodinek? Něco jsem už četl třeba zde

http://forums.watchuseek.com/f2/nomos-versus-damasko-1049306.html

, ale přece jenom informací nikdy není dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ale jsi macho jako každý, ten tvůj machismus je o tom, že jako nemáš žádný machismus...

 

A MM chudý příbuzný? Cha, chacha, ještě, že je to o osobním názoru a pocitu, čili pro mne zase není Damasko nic, žádný model , možná dobrá technika, ale bez duše a emocí, a ty měly každé hodinky vyvolávat ty lulino! :D

Presne tak lulane :). A ja napsal ten svuj.

Ale MM300 se samozrejme nemaji za co stydet. Jsou to vynikajici hodinky a jsem rad, ze je mam. Za ty penize neexistuji lepsi potapky s lepsim kalibrem.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty DK101 se mi zamlouvají čím dál tím více. Je hezké vidět, že někdo dá tolik peněz za hodinky mimo hlavní proud. Gratulace

 

Mimochodem nebyl by tu někdo, kdo by srozumitelně rozvedl kvalitu technologie kalibru a celých hodinek? Něco jsem už četl třeba zde

http://forums.watchuseek.com/f2/nomos-versus-damasko-1049306.html

, ale přece jenom informací nikdy není dost.

 

Já bych neřek, že tady na fóru jsou teď Damasko mimo hlavní proud:-))

 

 

Mimochodem Hašno neuvažuješ k těm desítkám pořídit onen tah? Osobní zkušenost s ním by tady byla super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych neřek, že tady na fóru jsou teď Damasko mimo hlavní proud:-))

 

 

Mimochodem Hašno neuvažuješ k těm desítkám pořídit onen tah? Osobní zkušenost s ním by tady byla super...

 

Dnes rano mi pisala Nadja, ze tah na DK10 bude, datum dat nechcela a hodinky bude potreba zaslat do Damaska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě bylo pouze řečeno, že současný tah na DK10 nepasuje. O tom, že tah pro DK10 připravují jsem zatím neslyšel. Až bude venku, tak mě to pochopitelně bude lákat a koupím si ho, proti tahu na Ingy to bude za hubicku. Ale to zasílání do Německa a můj pobyt v Norsku to trochu komplikují. Takže jedině to budeme moct zorganizovat až příští letní prázdniny, když budu delší dobu v Česku. Ale je to divné s tím zasíláním. Hodinky jsou ze současné produkce, tak by snad měli oni připravit takový tah, aby seděl. Obzvláště, když připravují tah na jedno pouzdro. Nebo mi něco uniklo? Dneska dorazí Damasko překlápěcí spona, tak aspoň nějaké dobré zprávy.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...