Přejít na obsah

Fotka

Bílý PMMM cifr na SKX007 - výroba a společný nákup

mod seiko skx007 yobokies

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:U Brna
  • Fanoušek značky:Lukostřelba, kolo, horolezení, Linux... a pomalu se k tomu začínají přidávat i ty hodinky, no :))

Publikováno 14.červenec.2014 - 18:39

Nějakou dobu už uvažuju o potápkách. Asi nejvíc se mi líbil PMMM cifr na SKX007 se Sumo ručkama - ale chtěl bych ho v bílé. Problém je, že v bílé se nedělá a tak by se musel nechat u Harolda udělat na zakázku, minimální počet je 50 kusů. Než zapluju do mezinárodních vod na watchuseek.com a začnu shánět tam, zajímalo by mě, jestli by se chtěl někdo přidat tady. A potom, jestli by se tu našel nějaký šikovný grafik, který by byl ochotný nakreslit cifr lépe než já, já jsem grafik dost zoufalý  :)

Nápis na cifru nemusí být nutně Scubadiver, jakékoli návrhy na grafickou úpravu celého cifru jsou vítány.

Jinak jednání s Haroldem je v počátcích, kdybyste na něj někdo měli nějaký dotaz, přepošlu ho a odpověd sem dám.

Závěrem se omlouvám, pokud jsem zařadil téma špatně, nebo v něm udělal nějakou botu, jsem tu spíš pasivní divák, moc nepíšu :)

Přiložený soubor (y)

Člověk může udělat cokoliv, ale měl by být připraven nést následky svých činů.

Seiko SNK809

#2 tomtur

tomtur

Závislák

• Member_50
  • 928 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 15.červenec.2014 - 23:25

Ja by som sa pridal, rovno by som aj zacal vrtat do navrhu. Co tak supnut bielo-modru kombinaciu? U fortisu to je podarene, omega broad arrow tiez vysli, modry elox, pripadne modrene (netusim akou technologiou) indexy, lumi bud modra alebo biela(v tej nesvietivej podobe na slnku, akou farbou bude svietit mi je egal...) ci to je uz moc namornickych predstav?? :)

#3 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 108 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 16.červenec.2014 - 07:33

Co si pamatuju fotky, tak lumi téhle yobokies verze byla tak bídná, že by mi to zkazilo totálně veškerou radost. Taky bych vynechal to professional, to nemá s skx nic společného a je to tak trochu lhaní si do kapsy.

To je jen pár myšlenek ode mě.

#4 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Lukostřelba, kolo, horolezení, Linux... a pomalu se k tomu začínají přidávat i ty hodinky, no :))

Publikováno 24.červenec.2014 - 16:37

tomtur: Super, jen vrtej :) proti modré nic nemám, když mi sem plácneš odstín modré tak klidně okraje indexů a lumi namodřím a uvidíme cca jak by to jako celek vypadalo.

ggrand: Díky. No snad by ta lumi byla tentokrát lepší no - pokud dojde k nějaké realizaci. Nápisy jsem tam plácnul jen okopčené z původní verze, máš pravdu že profi moc nejsou :D

Seiko SNK809

#5 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 24.červenec.2014 - 17:05

Jinak jsem si s tím zase trošku pohrál a tady jsou další dva návrhy :) zkusil jsem to nějak našroubovat na zbytek hodinek, aby bylo vidět jak by to cca vypadalo na živo :)

Přiložený soubor (y)

Seiko SNK809

#6 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 766 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 24.červenec.2014 - 17:39

Docela mi ty návrhy připomínají Urchiny (nic proti nim), bez označení "5". Mně osobně se docela líbí "Soxa" modifikace SKX007 od Dagazu, a to ještě spíše v té oranžové variantě než je tato stříbrná. Ale i ta je od Vašich návrhů přeci jen dál :)

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  Soxa.jpg   128,92K   13 Počet stažení

Prodám Casio G-Shock Rangeman GW 9400

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#7 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 24.červenec.2014 - 17:53

No nejblíž tomu co by se mi líbilo mi přijde SUPERLUMINOVA od Dagazu - ale ta je ve stříbrné, ne v bílé a navíc vyprodaná :)

Přiložený soubor (y)

Seiko SNK809

#8 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 24.červenec.2014 - 17:56

Jinak Urchiny jsou fajn, ale chtěl bych pouzdro SKX007. Urchiny jsou už takové, moc uhlazené :)

Seiko SNK809

#9 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2014 - 00:39

Tak, ještě přepracovaná verze tak, že už sedí velikostně reálně s hodinkama (docela jsem se zapotil, když jsem hledal rozměry ciferníku, ale nakonec se zadařilo :) ) a s datumovkou posunutou mezi 4 a 5 hodinu. A ted na to zas týden nešáhnu - zase, budu rád za každý nápad, návrh, obrázek... :)

Přiložený soubor (y)

Seiko SNK809

#10 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2014 - 07:31

A ještě jedna verze, s upravenou dvanáctkou :ph34r:

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  DIAL3.png   175,56K   13 Počet stažení
  • Přiložený soubor  DIAL2.png   175,21K   10 Počet stažení
  • Přiložený soubor  DIAL1.png   172,12K   12 Počet stažení
  • Přiložený soubor  DIAL0.png   172,46K   15 Počet stažení

Seiko SNK809

#11 reborn

reborn

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 25.červenec.2014 - 21:15

Já do toho nepůjdu, ale když už si s tím tak hraješ, tak ti můžu napsat pár poznámek, aby sis mohl hrát ještě víc .-)

- ručičky mi přijdou krátký, zejména vteřinovka

- víc se mi líbila verze s datumem na trojce

- nelíbí se mi ten kříž na ciferníku, ani propojení indexů linkou

- nepřemýšlel jsi o jiné barvě/designu minutového kroužku? ten černý opticky hrozně zmenšuje cifr, ten tam zůstat nemůže...

- nepřemýšlel jsi o inverzní vložce lunety? i když černá taky fajn...
- upravená dvanáctka je zajímavá
- tvar ručiček celkem jako že jo, jen mi přijdou malinko disproporční/menší..no, to už se začínám opakovat, takže to je asi tak vše :-)

#12 enoid

enoid

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2014 - 12:56

Ručky tam byly spíš jen tak na představu, s těma jsem se v měřítku nedělal, se přiznám :) Minutový kroužek by to bílý chtělo, s tím naprosto souhlasím :)

Jinak nikdo nic? No, přidávám 3d verzi s datem na 3 a na 4 :)

A jinak, osobně nemám nic proti nápisu Scubadiver, ale kdyby někoho napadl jiný pěkný, klidně se ozvěte :)

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  date3.png   57K   11 Počet stažení
  • Přiložený soubor  date4.png   65,77K   8 Počet stažení

Seiko SNK809

#13 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 2 118 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Písku

Publikováno 6.srpen.2014 - 15:45

Datum na trojce a orámoval bych ho stejným tvarem, jako má 9 index. Jinak já teď tunil SKX a tak dlouho jsem projížděl různé ciferníky, až jsem nechal původní.

#14 Zemlic

Zemlic

Učedník

• Member_50
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 6.srpen.2014 - 20:05

Ta bílá je divná, nesedí mi k těm hodinkám.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mod, seiko, skx007, yobokies