Přejít na obsah

Omega Seamaster Professional 2220.80.00


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Už s tím musim nudit, ale bondovky mě stále nenudí!

Nenudí! Jen syp další fotky! :)

 

P.S. Když jsem byl v pátek pracovně v Ústí, stavil jsem se u Provazníka a všechny pořádné Omegy jste mu tam už vykoupili... :crying_anim:

Tak jsem si zkusil alespoň TransOceany, ale ta cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však po úpravě kurzu vůči franku mu pár znalých vcelku rychle vykoupilo jeho "dvouleté skladovky za pěknou cenu". Taky jsem nad tim uvažoval, hodně hodinek tam bylo z kategorie na rychlý kšeft, zvlášť po té úpravě kurzu se jednalo o zajímavé zhodnocení investice. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bondovky byly první hodinky, které jsem si na Fóru koupil. Od té doby jsem je měl už v téměř všech obměnách. Průběžně je kupuju a zase prodávám, abych si je zase koupil. Jednu dobu jsem měl šestery najednou :-) Momentálně mám jedny a zatím mi stačí. Pokud nejsou tyhle definitivní, tak už nevím. Nechci ti to tady plevelit fotkami, ale jeden foto pozdrav si neodpoustím :-)

Ať dlouho vydrží!

c7cfa910631154efa57c5c7d476df178.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to úžasné hodinky, já mám teda jen quartzové bondovky a v černém provedení (mě se ta černá líbí víc) a ty jsou jsou super. Pro nás s menším zápěstím naprosto ideální velikost, skvěle se nosí, podle mě se i dají vzít úplně ke všemu, takže jsou i naprosto univerzální, co víc si může člověk přát. Věřím, že i mě budou dělat radost tak dlouho, jako tobě a snad to ještě dloooouhou dobu vydrží. Užívej jich i nadále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni mozne, ja mam 17,5 a zdaly se mi male :) Asi udelam test zrcadlem... Dik! :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak to malé určitě nebudou, já mám cca 18 a bondovky mi sedí lépe, než prozatím jakékoliv jiné hodinky. A pokud bys bral ty keramické, tak ty alespoň mě díky nové lunetě opticky přijdou ještě o něco větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ono je to dost subjektivní, že jo... Byl jsem na ně fakt natěšený, takže kdyby to jenom trochu šlo, tak jsem je vzal, ale zdály se mi nepřijatelně malé...teď se už zase přesvědčuju, že to beztak nebylo tak hrozné a že to ještě musím zkusit :D Tak uvidím, dám jim ještě jednu šanci a půjdu tam naostro, ať mě to neovlivňuje. A jestli to přece jen nebude ono, tak Colty na meshi mi budou sedět určitě ;) :)

 

Mimochodem, mohl bys postnout fotku (nebo aspoň link) bondovek na tvých 18cm? (myslím ruku... ;) )

 

edit: z trochu vetsi dalky nez ta fotka dneska v Co mate dnes na ruce :)

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...