Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

S řemeny určitě experimentovat nebudu. Mám v plánu dát je na tah a dál už s tím nic nedělat. Řemen mě však příjemně překvapil. Hezky se nosí a docela se mi k hodinkám i líbí, ač rozhodně metrouš nejsem  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pasek je bozi, jako vse ostatni. Jen kdyby si to mohl clovek prohlednout (pamatujes)!! Pak parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zac. Je videt,ze jsi mne nepochopil.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S každou další  fotkou, co sem dáš, se mne začínají víc a víc líbit. Jsou mohutný a přitom myslím ne zas přehnaně velký. Cifernik není preplacanej a přesto je prakticky celej zaplnenej. Výrazný číslice na indexech ve spojení s jejich kurzivnim řezem jim dodávají na velkoleposti a zajišťují, že se asi jen tak neokoukaj. I když byly lhc mnohem nižší liga, spatřuji v nich několik podobnosti a vlastně si říkám, že co se kroku k tzv. definitivním týká, nemohl jsi snad ani vybrat jinak. Asi mám podobnej hodinkovkus:) Navíc sis asi před tím skokem CHF vybral okamžik koupě za pět minut dvanáct. Sorry za doouhej post, ale musel jsem se vykecat. Jsou parádní!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím přiznat, že z mé strany nešlo o žádnou prozíravost. Skok franku jsem nijak nepředpokládal. Byla to prostě šťastná náhoda a měl jsem víc štěstí než rozumu. 

 

Srovnávat tyhle hodinky s LHC mě vůbec nenapadlo. Ne proto, že by to byla jiná liga. Ale spíš proto, že mezi nimi moc podobnosti neshledávám. Ačkoliv měly LHC ještě o milimetr menší průměr, působily na ruce větší. Zde je to přesně naopak. A ano, B jsou také o dost vyšší a celkově robustnější. Jsou takové víc tool, LHC spíše svým vzhledem umírněné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...