Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Vojto, jsi borec, paradni fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jem moc rád, že se fotky líbí. Vaše uznání mě fakt těší :D 

 

Radik: Ona ta lumi není nijak výrazná. Takhle jasná vydrží jen pár sekund, kdy se to musí stihnout vyfotit. Taky mi tam ten vypínač asi zapomněli dát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Již delší dobu jsem plánoval zdokumentovat zde svou nevelkou sbírku starých digitálek. Před několika týdny jsem překonal svou lenost a pustil se do fotografování. Samozřejmě jsem se při tom neubránil, abych si některé z nich nedal alespoň na chvíli na ruku. Vracely se mi tím vzpomínky na rozhraní mého dětství a raného mládí, kdy jsem o takových hodinkách dlouho jen marně snil. Současně jsem si také uvědomil, jak pohodlně se nosily. Malé, lehké, nízké. Nikdy nepřekážely a zároveň nadělaly tolik parády! No, nebudu to protahovat. Prostě jsem zatoužil mít hodinky se stejnými vlastnostmi nošení v analogu. 

 

Dlouho jsem nevybíral. Záchvat chronobundu byl silnější než já. Věděl jsem, že v ChronoShopu zařadili do své nabídky také značku SEIKO a Japonci přece takové hodinky, jaké chci, umí. Mrknul jsem na web, během 5 minut vybral, co se mi zdálo, a rozjel se tam. Zanedlouho byly moje. SEIKO SNXS77.

 

Má je tu cenu popisovat? Nemá. Každý je zná :D Snad jen dodám, že mé požadavky splňují zcela bezezbytku. Malé, lehké, tenké. Na ruce sedí přesně tam, kde to mám rád. A současně mohou být volnější, abych neměl pocit, že se dusím. Kovový, přesněji řečeno, plechový náramek je naprosto super. Úplně jako z doby před 35 lety. O sponě to platí dvojnásob. A jako bonus mám konečně průhled na strojek!!!  :clap:

 

Další slova jsou zbytečná. Za ty peníze mnohem víc, než jsem čekal.

 

post-437-0-33306100-1486761525_thumb.jpg

post-437-0-45647600-1486761530_thumb.jpg

post-437-0-29372600-1486761542_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi jsem pohodlnej, ale ja bych SI raci taky priplatil a sel SI pro to do chronoshopu, Nez to honit levnejc kdo vi odkud...

Přesně tak. Ten nákup pro mě prostě patří k věci.

A. Creationwatches není bůhví odkud. 

B. Nevidím smysl dát za věc s hodnotou 2,000 Kč téměř jednou tolik a to ani za cenu nákupního rituálu.

 

Ale každý to asi máme jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: ja bych se Siwiho zastal, take mam rad nakup z kamenne prodejny. Ma to sve kouzlo, ale nic ve zlem.

 

Jinak Siwi paradni fotky, uzivej SEIKO!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: ja bych se Siwiho zastal, take mam rad nakup z kamenne prodejny. Ma to sve kouzlo, ale nic ve zlem.

 

Jinak Siwi paradni fotky, uzivej SEIKO!!

To nebylo nic ve sporu, já to také mám jinak rád, ale ne za podmínek, které jsem uvedl. Také si nepůjdu koupit mléko za 30, když ho uvidím na internetu za 15...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...