Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Nicméně bych si rozhodně netroufl tvrdit, že jich všude bylo hodně a že o ně nebyl být zájem

 

Ani já bych si netroufl tvrdit. že jich všude bylo hodně. Proto jsem to také nenapsal. Napsal jsem, že o ně nebyl zájem, což nebyl, a proto je možná vedoucí obchodů ani moc neobjednávali, aby jim pak neležely na skladě. Výjimku tvořily značkové prodejny Tesla Eltos, kde byly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě jsem měl 7 melodií, myslím, že to byly Kessel, koupil jsem si je na střední. No a pak jako machr jsem měl černé i s kalkulačkou :-)
A taky jsem koupil pro holku dámské, ty měly jako tah takový řetízek, černé sklíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Siwi !!! Moc jsem se na ty digidálky těšil od chvíle, co jsi prozradil, že máš jejich sbírku. U některých fotek mám mrazení a chut odložit své automaty a vrátit se do doby, kdy mi máma přivezla ze Západního Německa v roce 1984 digitálky Timex, které jsem 4 roky nesundal z ruky. Ta ocelová pouzdra mají něco, co dnešní plasťáky ztratily. A fotky jsou zas dechberoucí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, mel jsem za to, ze jsi OWG a vubec jsem netusil, ze mas takovou sbirku digitalek. To je naprosta pecka! Diky moc za reportaz!

 

Vlastně máš pravdu, Andy. Hodinky v podstatě nestřídám, takže jako bych owg byl. S digitálkami se už jen tak mazlím :D

 

Samozřejmě jsem měl 7 melodií, myslím, že to byly Kessel, koupil jsem si je na střední. No a pak jako machr jsem měl černé i s kalkulačkou :-)

A taky jsem koupil pro holku dámské, ty měly jako tah takový řetízek, černé sklíčko.

 

Jojo, 7 melodií jsme měli asi všichni, kdo jsme po digitálkách toužili. Koncem 80. let už nebyl žádný problém je sehnat. A na jejich dámskou variantu si také moc dobře pamatuju.

 

Krasna sbirka, diky, ze jsi se o ni s nami (virtualne) podelil!

 

Díky. měl jsem to v plánu už dlouho. Ale letošní zima mě tak nějak nakopla. Asi proto, že vypadá stejně jako v dobách, kdy jsem o digitálkách snil. Nějak jsem si na to letos vzpomněl. A když už jsem se v nich tak přehraboval, rovnou jsem je i vyfotil.

 

Díky Siwi !!! Moc jsem se na ty digidálky těšil od chvíle, co jsi prozradil, že máš jejich sbírku. U některých fotek mám mrazení a chut odložit své automaty a vrátit se do doby, kdy mi máma přivezla ze Západního Německa v roce 1984 digitálky Timex, které jsem 4 roky nesundal z ruky. Ta ocelová pouzdra mají něco, co dnešní plasťáky ztratily. A fotky jsou zas dechberoucí...

 

I tobě díky za slova uznání. Vzpomínám si, že jsi tu vyjádřil přání, abych své digi vyfotil. Ale musím přiznat, že jsem to udělal i tak trochu kvůli sobě. Prostě se mi do budoucna nechce pořád vytahovat krabici, když se chci podívat na nějakou maličkost u některých z nich :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se zvednou prodeje pětek :D

Taky me to napadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale co nebylo ze západu, bylo tehdá fuj. V tržnici nebo v Polsku měli v druhý půlce 80tých let falešný Kesselky za nějakých 200 Kčs, čemuž Prim nemohl konkurovat. Navíc design Prim byl poměrně out. Už na základce ty Kesselky z tržnice měla snad půlka spolužáků, a já jako idiot měl totálně out mechaniky... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@5etter: Díky. Otevřeně musím přiznat radost z toho , že sem nepíšu a nefotím zbytečně. Je to zajímavá shoda náhod, ale i já jsem kolem tvého vlákna ke své škodě dlouho jen kroužil.  

 

@odjinud: Přesně takhle to vidím taky. Zájem o Kesselky byl vidět na první pohled, kdežro nad mými digitálními Primkami spolužáci jen ohrnovali nos. Nespolehlivost jejich ruských variant byla už tehdy dobře známa. Kdo měl možnost volby, vybral si stejně nekvalitní, ale funkčně vybavenější a o dvě třetiny levnější Kesselky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...