Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

siwi: moc pekne Vojto. Hele, proc je vubec nenosis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo :) to beru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: K těmhle Orientům mám fakt takovej prazvláštní vztah. Už když jsem je kupovatl, tak jsem věděl, že je moc nosit nebudu, a že se s nima budu jenom tak kochat. A raději jsem dodrbával Breitlingy :D

 

kartagos: Díky moc. 

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych pochvalil: poprchava a modra nedele, moc pekne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne 500 na ratanu Vojto. Jinak ty a 39 s lunetou? Neblazni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, pánové. Přišlo mi, že by se ty bublinky mohly ke kapkám hodit :D

 

Dneska Štajny:

 

attachicon.gifDSC_5962.jpg

 

A rovnou se přiznám, že mi stále víc vrtají hlavou ty 39 mm.

Siwi: smekám moc dobrý nápad. Já se vyhýbám odrazům v ciferníku, no ne vždy. Tohle se mi líbí moc. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, jsem moc zvědavej s čím po Steinech vyrukuješ :)

To jsme dva, jsem napjaty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikož je tohle moje vlákno, tak to sem sice teď nenapíšu, ale spíš jen vysvětlím své pohnutky k prodeji. Před časem se ve vlákně Co je kde na prodej a za kolik objevilo upozornění na akční výprodeje starších modelů jedné nejmenované značky. Uvědomil jsem si, že jedny hodinky tohoto výrobce jsem vždycky zahrnoval do výběru při úvahách o nové akvizici. Nedalo mi to a podíval jsem se do nabídek, jestli do této akce taky nespadají. A jak asi tušíte, spadají. Jejich cena je teď na úrovni před plošným zdražením počátkem roku 2015. Řekl jsem si: Kdy, když ne teď? A pak zase: Vždyť máš Štajny. Kdo ti za stejnou cenu nabídne víc? A pak zase: Jenže tahle příležitost se už nebude opakovat. Ten model se už jenom doprodává. Kde je pak seženeš, až se rozoupeš? No přece nikde. Vždyť mám ty Štajny. A tak furt dokola a nic jinýho nepotřebuju. A tak furt dokola. 

 

Prostě chronobundus zase zvítězil a já jen trnu, aby je neprodali dřív, než se zařídí, co je zařídit třeba. Ale co. Kdyžtak mám už záložní řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...