Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Přátelé, děkuji vám za váš zájem a za to, jak jste se mnou sdíleli to nekonečné čekání. Nyní je už čas, abych vám představil svůj nový přírůstek, který má velkou naději na to, že se mnou zestárne. Zde jsou TAG Heuer Aquaracer 300 v klasické verzi:

 

post-437-0-59188700-1506524988_thumb.jpg

post-437-0-10375600-1506524993_thumb.jpg

post-437-0-93375800-1506524998_thumb.jpg

post-437-0-88334400-1506525004_thumb.jpg

post-437-0-00304600-1506525011_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Vojto a gratuluji!

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou díky všem. Mé nadšení je veliké. Tyhle hodinky jsou tak pohodlný, že z toho nevycházím z údivu. Jsou prostě koncipované tak, aby o nich uživatel na ruce ani nevěděl. Malá tloušťka pozdra, nízké dýnko, zužující se náramek. A i přes to že jsou ocelové, jsou velice lehké. Čitelnost samozřejmě perfektní. Líbí se mi lesklé ohraničení ruček i indexů v kombinaci se studeně bíllu lumivrstvou. Tím je zajištěna viditelnost i v případech, kdy se od lesklých ploch odráží tmavé okolí. 

 

Jo, a lumi je po nasvícení krásně teple zelená. Jestli budu chtít někdy jiný hodinky, tak to bude jenom marnotratnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou díky všem. Mé nadšení je veliké. Tyhle hodinky jsou tak pohodlný, že z toho nevycházím z údivu. Jsou prostě koncipované tak, aby o nich uživatel na ruce ani nevěděl. Malá tloušťka pozdra, nízké dýnko, zužující se náramek. A i přes to že jsou ocelové, jsou velice lehké. Čitelnost samozřejmě perfektní. Líbí se mi lesklé ohraničení ruček i indexů v kombinaci se studeně bíllu lumivrstvou. Tím je zajištěna viditelnost i v případech, kdy se od lesklých ploch odráží tmavé okolí. 

 

Jo, a lumi je po nasvícení krásně teple zelená. Jestli budu chtít někdy jiný hodinky, tak to bude jenom marnotratnost...

Ty to umíš vždycky super popsat, že i šmudla za pár kaček vypadá v tvém popisu super :-), to ti hrozně závidím ( a taky tu radost z nových hodinek, která ti vydrží poměrně dlouho, vždycky ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to umíš vždycky super popsat, že i šmudla za pár kaček vypadá v tvém popisu super :-), to ti hrozně závidím ( a taky tu radost z nových hodinek, která ti vydrží poměrně dlouho, vždycky ).

Jo, hodinky za x desítek tisíc jsou šmudly za pár kaček... No twl... :lol2:

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, hodinky za x desítek tisíc jsou šmudly za pár kaček... No twl... :lol2:

 

Martin tím chtěl dozajista říct, že podobně nadšeně se vyjadřuju i v případě, že si nějaký šmudly za pár korun koupím. Což je pravda. Hodinky si kupuji vždy proto, že se mi líbí a nějak oslovily mé emoce. Vzpomeň si jenom, co jsem psal, když jsem si pořídil Casio B640. 

 

Tu posledni vwtu do pametihodnosti! :D

 

Jinak ja jsem te teda tipoval na neco jinyho, ale ze to bude kontrastni cifr s lunetou, to jsem bezpecne vedel. Gratuluju, uzivej a fot. Skvely!

 

A smím se zeptat, na co jsi mě tipoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin tím chtěl dozajista říct, že podobně nadšeně se vyjadřuju i v případě, že si nějaký šmudly za pár korun koupím. Což je pravda. Hodinky si kupuji vždy proto, že se mi líbí a nějak oslovily mé emoce. Vzpomeň si jenom, co jsem psal, když jsem si pořídil Casio B640. 

JJ, to je vlastně pravda. Já to vztáhl k těm TH... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...