Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Chvili jsem si rikal jestli to nebudou Existenzovo Monaca z prodejniho vlakna;). Kazdopadne i kdyz mi 500 vubec nevadi tak myslim ze to je dobra rosada a tesim se tradicne luxusni fotky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Aha... No já vlastně kupuji na nošení hodinky vždy nové. Nosit hodinky po někom jiném jsem se nikdy nenaučil. Výjimku tvoří akorát vintážní digitálky a PS II

 

Gratuluju Vojto. Tyhle TH jsou super! Měl jsem modré i černé a přesně jak píšeš, jsou to neskutečné pohodlné hodinky s parádní lumi.

A jsou hodně fotogenické

Super volba :clap:

 

Ondro, díky. Moc dobře si na ty tvoje pamatuju. Už když jsem na ně ve tvém vlákně koukal, byly to jedny z těch, které jsem chtěl jednou mít. Jejich fotogeničnost jsem si už dneska nanečisto vyzkoušel a opravdu jsou příslibem zajímavých fotek. Jen to bude chvíli trvat. Nějakou dobu je teď nebudu chtít sundat z ruky ani na focení :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je řada gratulantů předemnou a musím také pochválit, opravdu jsou krásné! Také kupuji hodinky nové. Samozřejmě takhle jsem ještě nepokročil. Užívej si je.   

 

Kdo sem jednou vkročí, ten pokročí mnohem dále, než by si kdy pomyslel. Když jsem se sem v roce 2006 registroval, sháněl jsem nějaké slušné vintážní digi do 800 Kč :)

 

Gratuluju. Akváče jsou kvalitní a osvědčený mezistupeň v potápkové hierarchii :-)

 

Děkuji. Osobně bych byl raději kdyby pro mě nebyly mezistupněm...

 

post-437-0-01522700-1506606139_thumb.jpg

post-437-0-55859100-1506606149_thumb.jpg

post-437-0-76742800-1506606155_thumb.jpg

post-437-0-19156200-1506606163_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

siwi: moc hezké fotky. Myslím, že tyhle hodinky ti budou sedět, pokud bych se rozhodoval, tak určitě bych spíše šel to této značky a ne do nějaké hodně takzvaně věhlasné.Zatím mě musí hodinky nějak oslovit, vzhledem, strojkem. Tyto se mi moc líbí, ale už se opakuji jako i tvých fotek. Tak ať ti dobře slouží.

:cheers: 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobre, ze jsi nezanevrel na starsi kousek. To se mi libi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím říct, že včera mi na první pohled přišly jako takový obyč průměr, protože značka TH mě až na nepřehlédnutelná starší světlemodrá Monaca téměř míjela a nějak jsem ji celkově nevěnoval pozornost. Čím víc se na ně ale dívám, tím víc se mi líbí. Navíc i já postupně zmenšuju průměr, čemuž jde 41mm pěkně naproti. Ještě chvíli a uzrálo by to u mě na modrou variantu :)

 

Hele a nebude to nuda když sem teď léta budeš valit fotky jedněch hodinek? :)

 

Děkuji. Osobně bych byl raději kdyby pro mě nebyly mezistupněm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav, Radik: Byly doby, kdy bych si tyhle hodinky taky nevybral. Měl jsem je sice na seznamu už asi od roku 2014, ale vždycky se našlo něco, co mě zaujalo víc. Je to asi přibývajícím věkem. Tentokrát jsem cíleně vybíral něco, co nebude tak tool jako byly Damaska nebo Pětistovky. Chtěl jsem něco se stejnými vlastnostmi, ale nenápadného. 

 

Myslím, že by tentokrát vydržet mohly. Ostatní kousky (krom Géček) jsem kupoval spontánně bez rozmyslu. Tyhle jsem si naopak rozmýšlel. A nuda to určitě nebude. Mám přece na focení i jiné hodinky :D

 

Tano: Ty Géčka mají v sobě něco, co nedovolí, aby vztah k nim ochladl. A hrozně mě baví je fotit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vzdy paradni, ten podzim v Tvem podani je sakra koukatelny. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ty ten dest nedelas rozprasovacem Vojto! :) takto rovnomerne rozmistene kapicky...

Opet super fota! ;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...