Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Vojto, paradni prirustek do Tve digi. rodinky. Mam otazku, ta citelnost je paradni i z boku. Muzes mi vysvetlit, proc to ty dnesni digosky nedavaj?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ok... a jeste jedna otazka. Ty mas na to separatni mistnost, byt nebo zamek, nebo kde to vsechno skladujes :)

 

Heh, tak tos trefil hřebíček přímo na hlavičku :) Mám malý stan a na nohy mi táhne. Jenže si nemůžu pomoct. Prostě to všechno strašně nutně potřebuju :D

 

Vojto, paradni prirustek do Tve digi. rodinky. Mam otazku, ta citelnost je paradni i z boku. Muzes mi vysvetlit, proc to ty dnesni digosky nedavaj?

 

To ti bohužel vysvětlit nemůžu, protože i mě to nepřestává udivovat. Hodinky, které i ve své době stály doslova pár drobných, jsou na tom po stránce displeje prostě líp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: diky za vysvetleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

siwi: myslim, ze tahle sestava si vystaci i bez novych prirustku. Bravo, paradni set!! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, díky vám všem. Jsem rád, že se vám tato sestava líbí. Pravdou je, že si nemám opravdu nač stěžovat. 

 

Frostie: Ten prostor se právě snažím zaplnit. Kovová Casia mám W-780 a další jim podobná nechci. Otrony mám taky. Dával jsem je sem před nedávnem. V podstatě mě to vede k těm Seikům. Ale tam jsou ceny buď moc vysoko nebo nejsou v tak dobrém stavu, jak bych si představoval. Čekám na zázrak :)

 

Tažek sem zatím přidám jediná Seika, co mám. Ty jediné jsem v tomto týdnu nevyvětral, tak jsem je nazul na předloktí aspoň na focení:

 

post-437-0-84474400-1526762388_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to opet bozi Vojto, vic pismen je zbytecne!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...