Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Je mi ctí si prohlížet tvé fotky - dávají hodinkám duši. Světlem pro kameru se živím, tak nekecej o nekvalitě. Kvalita není ani o technice a ani o ostrosti, to je o tom, že fotku musíš vidět ještě než ji nafotíš. A ty to jednoznačně vidíš.

 

Jak píše Honza.manta (že by něco s Oceanus ?) výše, vidíš to. Na základě i Tvých fotek jsem začal pomalu chápat o co jde. Začínal jsem s výběrem Boccia a Bering, je to cca měsíc. Teď když se na ně dívám (Boccia) už se mi vůbec nelíbí. Posunul jsem se jinam. :-)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79364-citizen-nebo-citizen-jenodu%C5%A1%C5%A1%C3%AD-nebo-slo%C5%BEit%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD/page-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi ty zvíře :)! Ale jinak pěkný Vánoční připomenutí :)

 

Vím, Jakube. Čekal jsi fotky jiných hodinek  :) Tak tady to je:

 

Jak začít? Snad tím, že ještě v polovině prosince by mě ani ve snu nenapadlo, že budu psát tenhle post. Je pravdou, že nákup hodinek skutečně věhlasné švýcarské značky jsem do budoucna plánoval, stanovil jsem si to ovšem jako hodině vzdálený cíl. Jenže jak se zpívá v jedné písničce: Jó, člověk míní, ten nahóře to změní... 

 

Od té doby, co si tu procházím vlákno Co máte právě na ruce, mě vždycky ze všeho nejvíce upoutávaly hodinky značky Breitling. Čas od času jsem se tedy zašel na nějaké podívat k AD nebo na sraz ChronoMagu. Vždy jsem si ale musel přiznat, že hodinky, co vidím, se mi líbí méně než na fotkách. Zlom nastal nedávno, kdy jsem si u Dušáka poprvé naživo prohlédl SuperOceany 42. Jiskra přeskočila okamžitě a já věděl hned, že koupím-li si někdy Béčka, budou to právě tyhle. 

 

Nebudu to prodlužovat, protože to všichni znáte. Brouk v hlavě, urychlený prodej mých LHC a před dvěma dny cesta k AD. Jako příznivec tahů jsem je nechtěl na ničem jiném, ale k mému prvotnímu zklamání byly zrovna v tu chvíli jen na kůži. Zpočátku jsem chtěl nákup vzdát. Tohle měla být na řadu let moje poslední akvizice - ne-li úplně poslední. Skok, o jakém se mi ještě před pár dny ani nesnilo. Hodinky tedy měly bez kompromisů odpovídat mým představám. Jenže lákavé nabídce prostě nebylo možné odolat. A tak jsou doma dřív, než bych se kdy nadál. Ještě teď jejich koupi pořád rozdejchávám a sám tomu nemůžu ani uvěřit, že jsem majitelem úplně nového nástroje profesionálů. 

 

Do žádné recenze se nyní pouštět nebudu. Nebyla by objektivní. Mohu jen říct, že jsou to nejhezčí hodinky na fóru, nejlépe zpracované, s nejoptimálnějším vyladěním vzhledu. Nosí se nejlépe ze všech, jejich lumi nebo antireflexu není možné vůbec nic vytknout. Prostě hodinky na zbytek života, dokonalý lék na chronobundus. Jestli plánujete pořízení nových hodinek, které by vás definitivně vyvedly z bludných kruhů hodinkového šílenství, musíte mít právě jen a pouze Breitling SuperOcean 42  :) :) :)

 

Technické údaje sem taky psát nebudu, ty si umíte vygůglit. Pokud byste přeci jen měli nějaké doplňující otázky, sem s nimi. Rád je zodpovím  :) Teď však už nechme mluvit fotky. Umění v nich nehledejte. o nic jsem se nesnažil. Jak už jsem psal, jsem ze své nové akvizice tak rozhozenej, že se ani na to focení soustředit nemůžu. Následující obrázky tak berte jen jako dokumentační materiál.

 

post-437-0-80386900-1420925202_thumb.jpg

 

post-437-0-19560600-1420925208_thumb.jpg

 

post-437-0-98892300-1420925213_thumb.jpg

 

post-437-0-04636600-1420925220_thumb.jpg

 

post-437-0-21628500-1420925227_thumb.jpg

 

post-437-0-12304100-1420925235_thumb.jpg

 

post-437-0-28991000-1420925244_thumb.jpg

 

post-437-0-92565000-1420925251_thumb.jpg

 

post-437-0-72229500-1420925259_thumb.jpg

 

post-437-0-33968500-1420925267_thumb.jpg

 

post-437-0-70713600-1420888684_thumb.jpg
 
post-437-0-03347600-1420888690_thumb.jpg
 
post-437-0-92709600-1420888698_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto pecka! Na tyhle a další fotky jsem se těšil jak malej kluk od chvíle, kdy bylo zřejmé, že vitamín B. potřebuješ k životu. Ještě jednou moc gratuluju a těším se až je uvidím naživo, jsou famózní. Tvoje pocity znám dobře měl jsem a vlastně dodneška mám s SMP hodně podobně. Přeju ti, aby i tobě dělaly hodinky radost opravdu dlouho, abys si je i po roce bral na ruku s lehce rozechvělým pocitem a aby po pohledu na zápěstí, obdivu všech křivek, indexů lehkém ó v hlase a následném uklizení hodinek pod manžetu vyvstávala co nejdéle otázka, kolik je hodin? Jo a foť, foť hodně umíš to a jsou krásné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Tvých slov úplně sálá nepokrytá radost....a tak je to správně. :) Moc gratuluji ke krásným hodinkám a budu se těšit na další fotografie....časem i na tahu. 

 

Ano, fotky na tahu mohu slíbit. Už je na cestě  :D

 

Vojto pecka! Na tyhle a další fotky jsem se těšil jak malej kluk od chvíle, kdy bylo zřejmé, že vitamín B. potřebuješ k životu. Ještě jednou moc gratuluju a těším se až je uvidím naživo, jsou famózní. Tvoje pocity znám dobře měl jsem a vlastně dodneška mám s SMP hodně podobně. Přeju ti, aby i tobě dělaly hodinky radost opravdu dlouho, abys si je i po roce bral na ruku s lehce rozechvělým pocitem a aby po pohledu na zápěstí, obdivu všech křivek, indexů lehkém ó v hlase a následném uklizení hodinek pod manžetu vyvstávala co nejdéle otázka, kolik je hodin? Jo a foť, foť hodně umíš to a jsou krásné...

 

Rozechvělý pocit - to jsi nazval trefně  :D To je přesně to, co cítím při každém pohledu na ciferník, při každém dotyku pouzdra. Rád sleduju tvé vlákno, kde je jasně vidět, že to máš podobně.

 

Obrovská gratulace již po několikáté. Jsou vážně super, přeju ti je a užívej si jich do sytosti a klidně i víc.

 

Vojto super, krásnej pohled na cifr. Gratuluji ke koupi :D .

 

Díky chlapi. Ten pocit, to je něco. Ráno ani nemůžu dospat, abych je dal na ruku  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...