Přejít na obsah

Hodinky pro přítelkyni +-6000Kč


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

tak ještě jsem si ani nepořídil svoje první pořádné hodinky a už mám chuť kupovat i své drahé. Věc se má tak, že se blíží naše pětileté výročí a já, plný nově získaného hodinkového nadšení jsem usoudil, že by to mohl být pěkný dárek. Přítelkyně hodinky nosí a v současnosti má nějaké předražené fashion pozlátko, už celkem potlučené, takže si myslím, že by se to mohlo setkat s úspěchem. Pročetl jsem si pár vláken o výběru dámských hodinek, bohužel se ale v drtivé většině jednalo o drobné hodinky na "stříbrném" (v řeči barvy) tahu, což zrovna já určitě nehledám - přítelkyně jako zrzka stříbro a podobné chladně zbarvené kovy nenosí a i co se půrměru cifru týče koukám spíš na rozměrnější.

 

Požadavky:

- Jak mají vypadat představu moc nemám, spíše jak vypadat nemají - viz předchozí odstavec. Určitě také ne sportovní, spíše elegantní.

- Průměr <= 38mm, ciferník opravdu nemusí být drobounký

- Strojek - klidně baterka, resp. mechanika je plus, ale je mi jasné, že jsem cenově jinde.

- Ideální je původ na starém kontinetu.

- Cena cca 4-8tis. Kč.

 

Nebránil bych se ani nošeným, pokud by byly prodávány zde, ale trh s dámskými tu asi moc nežije a jinde kupovat nechci.

 

Při rychlém pohledu na chronoshop by se mi líbily třeba tyto Laca http://www.chronoshop.cz/laco-vintage/laco-vintage-34-mm-861843 kdyby byly za půlku (klidně na baterku) :-) Poradíte někdo pěkné a kvalitní hodinky za tuhle cenu? Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...