Přejít na obsah

Fotka

SEIKO SNA109P1 – titanová chrona

Bicolor

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 744 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 31.červenec.2014 - 18:24

Prodám tyto titanové chronografy. Původně jsem je sehnal pro holku, ale nakonec ji nesedí. Díky titanu a quartzovému strojku se jedná o neuvěřitelně lehké hodinky (61 g). Jsou to sice pánská chrona, ale svým odstínem, barevnou kombinací (titanová a zlatá barva) a nakonec i rozměrem (38 mm bez korunky, 9 mm silné) se hodí i na ženskou ruku. Hodinky jsou z r. 2004 a byly nošeny zcela sporadicky. Sklo je sice minerál, ale bez škrábnutí. Tah je optimálně na ruku 18,5 cm. Já mám cca 19 cm, tah sice v pohodě dopnu, ale hodinky sedí na ruce fest.
Baterie byla měněna tento měsíc: vše je funkční, včetně alarmu. Hodinky jsou bez papírů, ale s původní koženou krabičkou. Strojek je quartzová klasika 7T62 – vteřinovka, stopky, alarm…
Jeden problém ale přeci jen mají – i když ten je u hodináře odstranitelný prakticky na počkání: hodinová a minutová ručičky nejsou přesně v zákrytu (viz poslední foto), takže je nutné je srovnat. Tomu, kdo by je chtěl vzít k vodě, samozřejmě doporučuji udělat u i tlakovku.
A protože mně se je nechce k hodináři posílat, nechám je za 2000,-Kč (bez rezervací a včetně pošťáka po ČR).
Případné nabídky prosím prostřednictvím SZ.
Chronomagu děkuji za prostor!

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#2 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 744 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 1.srpen.2014 - 19:19

Psal jsem, že ne, ale nakonec ano. Po realizaci zamknu.

Přiložený soubor (y)

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Bicolor