Přejít na obsah

Tlačítko "Nahlásit" a noví uživatalé


odklizec

Doporučené příspěvky

Pokud ma uzivatel mene jako 50 prispevku, nemuze odpovidat na prodejni prispevky primo v dizkuzi. Tlacitko "REPORT" vam v tomto ohledu fakt nepomuze. Toto tlacitko totiz slouzi na reportovani "zavadneho" obsahu daneho prispevku moderatorovi, takze jediny efekt, ktery cela vase akce ma, ze mi do PM boxu prijde info o zavadnem obsahu, s dotazem kde a za jakych podminek je mozne koupit ty nebo ony hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
Svůj dotaz na vymazání mé druhé a nepoužívané registrace na Apep.A z 14.5.2008 jsem smazal a budu dál pátrat, jak to smazat sám. Sem ten dotaz evidentně nepatřil ..

Zatím jsem nic nevypátral, je to tu nepřehledné, orientace špatná. Virtuální administrátor neporadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Pokud ma uzivatel mene jako 50 prispevku, nemuze odpovidat na prodejni prispevky primo v dizkuzi. Tlacitko "REPORT" vam v tomto ohledu fakt nepomuze. Toto tlacitko totiz slouzi na reportovani "zavadneho" obsahu daneho prispevku moderatorovi, takze jediny efekt, ktery cela vase akce ma, ze mi do PM boxu prijde info o zavadnem obsahu, s dotazem kde a za jakych podminek je mozne koupit ty nebo ony hodinky :D

 

 

 

Prosím tě jsem tady nový, nac slouží tlačítko QUOTE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdravím všechny, i když toto téma nebylo dlouho používané, mám jeden dotaz. Chápu omezení prodeje až po 50ti jiných příspěvcích, ale proč nemůžu dříve nakupovat? Jako začínájící s automatama se k moc tématům vyjadřovat nemůžu.....pokud nechci honit příspěvky stylem: ano, souhlasím, taky si myslím atd. A o nějaké nákupy bych zájem měl. Nemůžu ani dát příspěvek do sekce koupím, proč? To si musím nejdříve koupit hodinky třeba na Aukru, pokud nechci nové a až budu mít nějaké zkušenosti tak se zapojit? Třeba to jenom špatně chápu, tak se těším na vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

 

OK, dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

 

tomu rozumim, respektuji.

 

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

 

JAkým způsobem napojit, na koho? Případně jaký by to mělo pro fórum význam?

Jak toto souvisí s láskou? Jak se pozná takový "honič příspěvků"? Má jich třicet? Nebo spíš přes tisíc...?? :P :tank:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jak toto souvisí s láskou? Jak se pozná takový "honič příspěvků"? Má jich třicet? Nebo spíš přes tisíc...?? :P :tank:

 

já ti poradím napiš do tohohle vlákna 40x ach,ich,pšouk z druhý strany se ozve děkuju ty napíšeš prosím a máš 100 příspěvků za dvě hodiny - je to naprosto nenásilné a určitě tím potěšíš a nikoho nenaštveš :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud koukáš na vlákno, můžeš přidat odpověď tlačítkem "Přidat odpověď".

Pokud koukáš do nějaké sekce na přehled vláken, můžeš tam i založit nové vlákno (téma) tlačítkem "Založit nové téma" (obrázek papíru a zelené plusko v rohu). Nicméně témat je tu už ke všemu dostatek, tak bych ti nedoporučoval hnedka na začátku zakládat nové téma (vlákno) ale spíš hledat místo, kam by tvůj příspěvek nejlépe zapadl. Doufám, že to jako objasnění stačí.

 

Ehm, jo a zrovna tenhle tvůj příspěvek je ukázkou toho, jak jsi se netrefil do správného vlákna ;) . Má snad tvůj dotaz něco společného s tlačítkem REPORT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...