Přejít na obsah

Tlačítko "Nahlásit" a noví uživatalé


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Čo sa chechceš, radšej choď riešiť usera palom, objavil sa mu status varovania :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, čo chceš mať avatar na prvej strane? Poviem Ti, nie je to bohviečo. Všetci na to stále musia pozerať a budú z Teba znechutení :)

Ne, to byl omyl:), omlouvam se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj :) mám takový dotaz:) sice bude blbý, ale možná logický.... jsem tu zaregistrovaný už od 20.12.2009 :) už jsem zde a na fóru koupil asi 4 hodinky... Chtěl bych teďka některé už pustit dál. Jenže teď nastává ten hlavní problém a to je pravidlo o 50 komentů ... Pročtené to mám skoro celé fórum, jenže nejsem asi natolik nadaný v tomto oboru, abych komenty dosáhnul. Nejsem ten typ, co napíše: jooo ty hodinky jsou fakt nádherné a sbíral komentáře... Na tento profil chodíme skoro denně i s mým otcem a jak vidíte nasbírali jsem i s tímto komentářem 2 příspěvky:) Chtěl bych se zeptat, zda by se v některých případech nemohlo u tohoto pravidla přimhouřit oko :) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čaute,

já teda nechápu na co si všichni stěžují, to je jak malý děti. Prostě jak píše filo-boxer, pokud to hodně chceš, napiš SZ, stejně to tak řeší většina, je to osobnější přístup a dáš tím daleko víc najevo svůj zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jenže tu je pak ještě druhá věc, že sice můžeš poslat SZ, ale adresát má plnou schránku (ať už ze zájmu o konkrétní hodinky nebo protože prostě neví, že má mazat) a jsi v pasti.. Už se mi to stalo a stejně jako Snipp jsem tu pár let a podobné pravidlo by se mi líbilo :-)

Jenže dělat pravidla na pravidla a z nich výjimky je na prd, takže si holt někde těch 50 postů prostě napíšu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Za tech pet let, co tu jsi, jsi mel určitě nejake hodinky... Tak proc nedas nejake dojmy, fotky a podobne ?

No pět let je celkem dlouhá doba...to je pravda,ale co se týká hodinek,tak v tom jsem nováček,který k tomu začíná mít po těch pěti letech nový vztah.Hodinky jsem měl pouze jedny a to Casia mrp 700.Bohužel jsem je koupil v době,kdy jsem toho o hodinkách moc nevěděl...hodinky to nejsou špatné.Pět let fungují bez problémů,bohužel mi jsou malé a na mé ruce to nevypadá dobře.Mám průměr zápěstí 20,5 cm.Takže spíše se na ně práší v šuplíku.

Z toho plyne,že toho nemám moc co nabídnout.

Třeba se v další pětiletce konečně vypracuji na 50 příspěvků  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...