Přejít na obsah

Keď ROLEX tak 116618LB alebo 116613LB :)


watchesss

Doporučené příspěvky

jj, ja mam plechace :) keramiky som este nemal moznost vidiet live, ale zatial mi plechace celkom vyhovuju :) su z roku 2007, to je pre mna taky magicky rok, takze vsetko ako ma byt :) zaujimave porovnanie najdete tu: http://luxurytyme.com/en/rolex-reviews/comparative-review-the-rolex-submariner-16613-vs-the-rolex-submariner-116613/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja mam plechace :) keramiky som este nemal moznost vidiet live, ale zatial mi plechace celkom vyhovuju :) su z roku 2007, to je pre mna taky magicky rok, takze vsetko ako ma byt :) zaujimave porovnanie najdete tu: http://luxurytyme.com/en/rolex-reviews/comparative-review-the-rolex-submariner-16613-vs-the-rolex-submariner-116613/

Nazdar, v prvom rade gratulujem ku krasnym Rolikom! Len pre upresnenie, ten link s porovnanim plech/keramika co si postol predvadza prvu verziu keramik, ktora mala jednoduchy modry dial, novsie keramiky maju uz opäť ten carovny Sunburst dial podobny tvojim. V kombinacii s keramickou lunetou je to neskutocne divadlo-nazivo..mne sa vobec nedari odfotit ich tak aby luneta vyzerala realne co sa tonality tyka a uz vobec nie jej lesk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne to mas.. Hod sem jeste nejakou fotku.. ;)

 

Dik :) Na to ako som si zvykol casto fotit hodinky, som sa pri tychto vysnenych k vela foto zatial nedostal, asi len 3x za posledny tyzden a to aj kvalita foto nebola bohvieaka. Takze postujem aspon tuto riadne upravenu foto  :)

 

Nazdar, v prvom rade gratulujem ku krasnym Rolikom! Len pre upresnenie, ten link s porovnanim plech/keramika co si postol predvadza prvu verziu keramik, ktora mala jednoduchy modry dial, novsie keramiky maju uz opäť ten carovny Sunburst dial podobny tvojim. V kombinacii s keramickou lunetou je to neskutocne divadlo-nazivo..mne sa vobec nedari odfotit ich tak aby luneta vyzerala realne co sa tonality tyka a uz vobec nie jej lesk..

 

Dakujem :) Uff, tak potom uz hej :)) Taktiez sa pripajam a gratulujem k perfektnej volbe :)

post-35180-0-91213300-1449518411_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su to uz fakt ine, vyspelejsie hodinky. Posobia masivnejsie a modernejsie

To ano, ale nezabudajme ze za inu cenu.. Ja vseobcne mam rad keramiku, resp. jej varianty, aj Omega PO mam v liquidmetal, pri nich ma tiez bavi ten lesk a rozdielne farby ktore luneta ma pri roznom svetle.. a standardne a tie nedokazem spickovo odfotit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedwine: aj ja mam PO liquidmetal sice len chvilku ale ten lesk a rozdielne farby pri roznych svetelnych podmienkach su parada ja mam modre aj ty alebo mas este tie cierne limitky?

 

watchesss: k tvojim Rolexom sa neda povedat nic ine len parada, gratulacia a uzivaj si ich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedwine: aj ja mam PO liquidmetal sice len chvilku ale ten lesk a rozdielne farby pri roznych svetelnych podmienkach su parada ja mam modre aj ty alebo mas este tie cierne limitky?

Modre mam aj ja, 8500, big size. Su velmi pekne. Kupil som ich na kove a prikupil origo modry kaucuk aj s titanovou sponou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, jednou do nich půjdu taky.. anebo full gold, ještě nevím :-)

Koketoval som aj ja s tou myslienkou, na mieste som prisiel k zaveru, ze full gold by som radsej Daytona, alebo DD, modre Suby v zltom boli uz na mna moc.. Ziadna dogma, len moje dva centy..

 

PS. vsimol si niekto ten fake bez datumovky? :)

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...