Přejít na obsah

Panerai Radiomir Rattrapante


kopl2005

Doporučené příspěvky

Zdravím, z ebay.de jsem získal možnost koupit nové! Panerai Radiomir Rattrapante - http://www.panerai.com/s_page.xpd?id_lingu..._categoria=4848 - za 3500,-e, což je cena naprosto směšná oproti prodejní ceně v obchodech 8900,-e. Přijde mi to až podezřelé, proto váhám zda do toho jít. Přitom prodejce je z Holandska a má 286 obchodních transakcí se 100%feedbackem. Žádal jsem ho o zaslání kopie faktury za hodinky a to se už cuká.

CO myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Snow - zatím vím jen to, že se jmenuje Thomas a že je z Oisterwijku

S osobním předáním souhlasil, dokonce jsem napsal, že tam přijedu s člověkem který Panerai prodává v ČR. Ale tu fakturu poslat nechce. Takže to asi budou originály, ale možná nějaký "čórky". Do toho se mi opravdu jít nechce! I když hodinky to jsou vážně nádherný. Další dost nepochopitelná věc je ta, že aukci ukončil sám od sebe ještě o den dřív, než měl být konec. Zrovna jsem tam byl na nejvyšší nabídce, upřímně spíš jsem to jen zkoušel, chci si pořídit hodinky okolo 100t., ale bylo mi jasný že ta konečná cena bude ještě mnohem výš. Tohle prostě nechápu. Přijde mi, že je tam dost otazníků. Takže si asi koupím raději nižší model, ale s jasným původem. Třeba Panerai Marina Automatic :-)

Pokud někdo z vás by chtěl do tohoto jít, tak hodinky jsou k dispozici! - http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=150128295185

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Snow - zatím vím jen to, že se jmenuje Thomas a že je z Oisterwijku

S osobním předáním souhlasil, dokonce jsem napsal, že tam přijedu s člověkem který Panerai prodává v ČR. Ale tu fakturu poslat nechce. Takže to asi budou originály, ale možná nějaký "čórky". Do toho se mi opravdu jít nechce! I když hodinky to jsou vážně nádherný. Další dost nepochopitelná věc je ta, že aukci ukončil sám od sebe ještě o den dřív, než měl být konec. Zrovna jsem tam byl na nejvyšší nabídce, upřímně spíš jsem to jen zkoušel, chci si pořídit hodinky okolo 100t., ale bylo mi jasný že ta konečná cena bude ještě mnohem výš. Tohle prostě nechápu. Přijde mi, že je tam dost otazníků. Takže si asi koupím raději nižší model, ale s jasným původem. Třeba Panerai Marina Automatic :-)

Pokud někdo z vás by chtěl do tohoto jít, tak hodinky jsou k dispozici! - http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=150128295185

Ty jen tak cvičně vydražíš hodinky za 3500? a pak přemýšlíš, jestli je koupit??? To si děláš srandu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno som až príliš doverčivý človek (zatial mám s ebayom iba kladné skúsenosti), ale ak má niekto 100 percentný feedback a suhlasí s osobným predaním, tak si myslím, že mu asi nejde o to, aby na ebayi robil nejaký nekalý bussiness. Ak by to robil, určite by sa objavila aspoň jedna negatívna referencia.

 

Ale vzhľadom k tomu, že aukciu zrušil skor je už bezpredmetné o tom hovoriť. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Old black: no jestli ty kupuješ "čórky", tak to mi je líto. O hodinky zájem mám, ale chci vidět, že je ten člověk nabyl poctivě. Žádný čórkaře fakt podporovat nebudu!

Kupuji co chci, nejprve si prověřím, případně se zeptám a pak dražím. Vůbec Ti to nemusí být líto, tak funguje eBay. Nerad bych byl za vola, který vydraží a pak nezaplatí.

Jak víš, že je ukradl? Zeptal ses než jsi aukci vyhrál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uns - no to máš docela štěstí s tím ebayem. Už se mi několikrát stalo, že i když měli 100% feedback, tak výsledný kup stál za to! Nejdřív jsem známému kupoval světla na Hondu a přišli světla na Mondeo. A co víc bolelo, High end carhifi zesilovač Soundstream Tarantula mono za 50t. přišel totálně na šlupky!

to old black - Já neříkám že je ukradl, ale vysvětli mi co je za problém poslat mailem nebo faxem doklad o koupi!? Nepatřím mezi ty lidi, kteří si na ebay jen tak z prdele přihazujou. Peníze na ty Paneraie mám a moc rád si je koupím, pokud mi ten člověk pošle další info o co jsem ho žádal. Pokud je získal normálním způsobem, tak by to pro něj neměl být problém.

Nechci se tady s Vámi dohadovat, jen jsem chtěl poradit co by jste dělali vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to má zajímavé pokračování. Prodávající mi nyní poslal email, kde přiznává, že hodinky nejsou nové, i když tvrdil že ano. Originální obal také není, na příslušenství neodpověděl. Takže pro ty co nakupují na ebay, ani 100% feedback neznačí že vše bude 100%ok. Bohužel, i když mám vesměs zkušenosti dobré. Docela mi to mrzí, protože jsem ty hodinky opravdu chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...