Přejít na obsah

Hodinky Prim 1954-1994


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Podle nedávného vyjádření autora - viz výše - v dohledné době nebude další vydání. Ještě nedávno asi před měsícem jsem si druhou pracovní knížku pro poznámky koupil v pražské prodejně PRIM.

post-19465-0-72708100-1468567823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle nedávného vyjádření autora - viz výše - v dohledné době nebude další vydání. Ještě nedávno asi před měsícem jsem si druhou pracovní knížku pro poznámky koupil v pražské prodejně PRIM.

Díky ale ani tam už nemají, ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Technické muzeum Brno.

Ahoj tam mě odkázali z Pražské prodejny, ale ani tam nic už není, ale poradili mě že se mám zeptat přímo autora tak se ptám a prosím můžeš mě nějak pomoci . Zjistil jsem že ji nutně musím, musím ...    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim. Ale tady je vytazek z jednech posledne autorem prodanych na antik primu :

 

 

"Prodávající se omlouvá za cenu knihy, která je vyšší než doporučená, ale je to dáno tím, že tento výtisk nakoupil rovněž za plnou cenu a navíc musel hradit poštovné."

 

Toz tak.

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tam mě odkázali z Pražské prodejny, ale ani tam nic už není, ale poradili mě že se mám zeptat přímo autora tak se ptám a prosím můžeš mě nějak pomoci . Zjistil jsem že ji nutně musím, musím ...    

Je mi líto, ale už žádný výtisk navíc nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...