Přejít na obsah

Hodinky Prim 1954-1994


Doporučené příspěvky

Prodávajícího PSII znám osobně, kupoval jsem od něho už čtvery hodinky. Tyhle Primky jsou profesionálně zrenovované, avšak s použitím některých neoriginálních dílů (min. pouzdro a ciferník, zřejmě ještě další, produkce Parexo.) Pokud ti to nebude vadit, získáš hodinky, jež budou dlouho spolehlivě sloužit a dělat radost. Plnokrevné Primky to však už nejsou a pravověrný primkař či chronopacient je nekoupí. Traktory si netroufám posoudit, ale zdají se být v hodně dobrém stavu. A ceny...? Jsou takové, jaké jsou, z mého pohledu přiměřené. Směroplatné je, je-li někdo ochoten je zaplatit.

P.S. A navrhuji toto knižní vlákno už neplevelit, popř. prosím moderátory o odmazání... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň zůstala v rodině :)

 

 

 

První vydání si za plnou cenu koupilo pár nadšenců a po čase se kniha válela za pár stovek v Levných knihách apod. Jak se asi zachová trh, až vyjde druhé vydání? Jaká je šance, že se celé vydání prodá za plnou cenu?

Pokud vím,tak accutron tady na foru měl seznam a na všechny se dostalo.Někteří koupily za 8 kil /tuším/ i s podpisem,někteří nakoupili i za 6 kil á někteří se pak bouchali do hlavy,že se nenapsali a teď by za tu samou knihu dali 2 tácy.Tož tak.Počítám,že Libor /accutron/ udělá seznam i zde na foru a opět se připíšu,abych měl i toto vydání zaručeno.Co je na tom nepochopitelného ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si (možná naivně), že stane-li se druhé vydání skutečností a objeví se na trhu, dostane se na všecky.

P.S. Ale stejnak, bude-li tu nějaký seznam, se do něj napíšu... :) Už aby to bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na to koukám a napadlo mě to samé, jaká asi bude cena po Accutronově oznámení druhého vydání.

PS: vidím 3 kusy, 2 z nich označeny jako kus první (1.ks) a kus druhý (2.ks).

PS2: tak už jsem objevil i ten čtvrtý kus mimo "Doporučené nabídky"

Upraveno uživatelem Shakur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím k tomu důvod. Je to normální tržní prostředí nabídky a poptávky. Však ty aukce běží od koruny, takže bych byl opatrnej s těma velkejma ramenama a silnejma slovama...

 

Jestli jsi naštvanej, že jsi ji nestihl koupit, za to nikdo z těch prodávajících nemůže...

Navíc jsou tam 4 zároveň, co to asi udělá s cenou?

 

A jen pro pořádek, žádná z těch aukcí není moje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kabat2

Nechytrač a neomlouvej svoje kamarády spekulanty. Jen pro tvoji informaci, mám tři kusy knihy Prim 1954-1994 (jednu pracovní na poznámky, druhou na čtení-prohlížení a třetí podepsanou, nikdy nečtenou do archivu). Nechystám se prodávat ani jednu..

Upraveno uživatelem Kabat2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kabat2

Mám ústavní právo na svobodnej názor stejně jako ty, holobrádku. Pokud jsem si dobře všimnul, tak právě přispívám do vlákna KNIHA Prim 1954-1994. Dobrou, po celodenní šichtě u ponku a nočního zírání do hodinek se mi krapet klížej moje starý očička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi se dneska nějak rozjel, s urážkama rozhodně nešetříš....

 

Taky těch knížek mám víc, jednu už jsem sám prodal v době, kdy chodily za 2-3k známé pro manžela za můj původní nákup 300,- takže si ty přechytralý řeči i spekulantech nech laskavě od cesty.

 

Je fajn že znáš svoje práva, ještě by jsi se mohl umět chovat a uvědomit si, že stejný práva má i kdokoliv jinej a nevím, proč by měl být hned spekulant....a je mi jedno jestli je ti 16 nebo 60, kecy máš jak pětiletej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám lidi, co kupují zlato. Počkají, až stoupne hodnota a prodají. Znám lidi, co dělají to samé s akciemi. A další, co to dělají s koberci. A další, co to dělají s auty. A jaký je rozdíl mezi zlatem, diamanty, auty, koberci, akciemi, hodinkami, knihou od Libora...?

Je to zboží. Libor tu knihu napsal a vydělal na jejím prodeji. Jiní jeho knihu koupili, netušíc, že stoupne na ceně. Stalo se, tak ji prodají a vydělají.

Já tu svoji tady nabídl na směnu za něco zajímavé. Dostal jsem nabídku na dalekohled na pozorování ptáků postavený na míru. Přijal jsem to. Klukovi jsem nějakou kačku doplatil, ale získal jsem podstatně vyšší hodnotu, než byla cena, kterou jsem zaplatil za knihu. A oba jsme spokojeni.

Pokud tu chce kdokoliv moralizovat, ať si trhne hnátou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ústavní právo na svobodnej názor stejně jako ty, holobrádku. Pokud jsem si dobře všimnul, tak právě přispívám do vlákna KNIHA Prim 1954-1994. Dobrou, po celodenní šichtě u ponku a nočního zírání do hodinek se mi krapet klížej moje starý očička.

 

Hele navážíš se tady drzým tonem do slušných lidi s historií nejen na Chronomagu.

Jestli chceš mohu Ti poslat, dle mého souseda poměrně dobré prášky na deprese.

Tady nejsi v cirkuse!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...