Přejít na obsah

Spor MPM - QUALITY versus ELTON HODINÁRSKÁ


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tržby, ovšem vzhledem k tomu, že marže jsou hodně vysoké, řekl bych že hrubý zisk může klidně tvořit 60%.

 

O vysokých maržích Eltonu mám výrazné pochybnosti. Obávám se že nízký objem výroby je příčinou vysoké výrobní ceny a realizovaná marže tak proti jiným výrobcům hodinek bude zásadně nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsme se dostali dost jinam, není potřeba fabulovat a přečtetě si účetní uzávěrky, máte to tam hezky napsané a nemusíte se ptát :) mimochodem průměrná hrubá mzda v Eltonu byla v roce 2012 280 tisíc ročně/zaměstnanec a cca 550 tisíc/vedení.

 

dodám, tak jak píše baza....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovejch hodin to trvalo, než jsem se tím celým prolouskal.

Teda, to jsou mi věci. O MPM vs Elton vím, ale ty dejly mi unikaly.

Díky za osvětu.

 

Josef01 +

 

Naprostý souhlas - Elton by se měl posunout někam dál.

Zda to ale udělají, to jen a jen na nich.

 

I když se cítím jako patriot, tak bych nekoupil hodinky ani u jedné firmy (MPM / Elton)

U obou mi něco vadí - u MPM čína

 

U Eltonu mi vadí že "zamrzl" - pokud zamrzne na vždy, je to jen a jen jejich chyba. Ale už by do nich někdo měl kopnout, prolomit ledy a rozhýbat to...

Pohled na aktuální produkci Eltonu a jejich ceny je pro mne úplně stejně smutný, jako pohled na produkci MPM.

Kdyby se u MPM nesnažili v zákazníkovi vzbudit pocit toho, že nakupuje zaručeně 100% český výrobek vysoké kvality, byli by mi sympatičtější než celý "originální" Elton.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tak arogantny pristup by som tym zmetkom nedal ani halier a uz im nevenujem ani sekundu svojho casu.

Nabízí se další limitka a především oboustranně zajímavá spolupráce (koneckonců PS pouzdro v tom damaskocosi nebude vypadat zle)

Elton by Papi 

:gora:

 

...jóó asi je to blbý, ale je sobota a pohoda tak pardón... :lamo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Za tak arogantny pristup by som tym zmetkom nedal ani halier a uz im nevenujem ani sekundu svojho casu.

Predseda ma pravdu. Nezbyva nez hlasovat penezenkou a mozna se Elton vzpamatuje. Ale neverim tomu.

Nic noveho asi fakt nevymyslime a Elton prispel do diskuse nulovou hodnotou, proto vlakno zamykam.

 

Paklize by mel nekdo z modu pocit, ze by melo pokracovat, necht jej odemkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...