Přejít na obsah

Kroužek lunety Ray blue


ojonas

Doporučené příspěvky

Napadá mě snad jedině zkusit sehnat někde nějaký omlácený (levný) s dobrou lunetou a tu pak jen přehodit. Nejspíš se to nevyplatí, ale jenom lunetu samotnou jsem teda nikde neviděl. 

 

Každopádně bych se fakt rád dozvěděl, jak se ti tu lunetu podařilo už takhle vyšisovat? Jak je máš už dlouho, jak často a kde je nosíš atd.?

Mám tyhle hodinky taky a nosím je fakt hodně, ale takhle teda nevypadají...  

 

 

 

Jinak k té lunetě mě ještě napadla taková alternativa. Na raye by totiž snad měla pasovat i luneta ze seiko skx .Tu seženeš v pohodě i v různých barvách. Např. pepsi jim fakt sekne a dost o ní uvažuju :)

 

post-15672-0-92707900-1407783255_thumb.jpg

 

(zdroj: http://forums.watchuseek.com/f71/small-collection-japanese-divers-833530.html )

Upraveno uživatelem tomek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je 2 mesice. Trochu si uzily Mrtveho more a jsou hezky vysisovany...

 

Jinak lunetu z SKX009 bych taky bral, ale 80 USD je moc a navic asi ani moc neni ke koupi.

Zkusim poptat autorizovany servis. Prece by mel jit ten krouzek vydolovat a vlepit novy... A snad ne moc draho...

Ale pokud mas nejaky typ na levnou lunetu z SKX009, dej link a objednam... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xmikes: no jo, ale to v tom odkazu není "dopasovaný". Tam je vyměněná celá luneta a ne jen vložka.

Jinak blbě jsem se ve své první odpovědi vyjádřil. V pohodě a za pár šupů se totiž dají sehnat skx vložky lunety. S celou lunetou už je to asi fakt trochu komplikovanější. Nicméně by třeba mohla do orientí lunety pasovat i jenom vložka z skx, ale to fakt nevím jistě, takže taky nemusela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta asi nepasuje nepasuje, ma jiny tvar. Nekde jsem videl dopasovanou vlozku z Rolex (aftermarket) ale byly tam nutne upravy (vypilovat ty zarezy)

 

EDIT http://www.pmwf.com/Phorum/read.php?30,430071,430071

navod http://www.pmwf.com/Phorum/read.php?30,430071,430337#msg-430337

Upraveno uživatelem xmikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je máš 2 měsíce, tak bych normálně zkusil reklamaci. Já je mám přes dva roky, z toho první rok nošeny téměř denně. Podobně tak řada dalších místních členů. Takhle vyšisovaná luneta by odpovídala deset let starým hodinkám.

 

PS: nebyly ty tvoje z vitríny, kdy by na ně často nepřetržitě svítilo slunce? jeden takový podobný případ jsem už viděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobry den...

ja osobne som zhanal lunetu...teda aspon ten plísek, na modre orient mako...em6500. Mam za to, ze mi uplaval v mori..sa odlepil alebo co, nechapem.

Kontaktoval som uz kade co...ten plisek nikde nevedu, dokonca som pisal aj Japoncikom origo do fy. 

Takze za plisek za par drobnych mozem zahodit cele hodinky...hmmm

Keby niekdo mal info kde zhanat ..dakujem.

 

Prijemny den vsetkym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...