Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak jsem se stal majitelem hodinek Certina, konkrétně DS Cascadeur. Tyto hodinky jsem vždy moc chtěl a nyní jsem je koupil za super cenu 317 USD i s poštovným z USA.

Dělají mi radost!

 

DSC_0072.JPG

Upraveno uživatelem Jaromír Sýkora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový 2018 model. Odstranili z DS Action designu dvanáctku, blíž už to AT být snad ani nemůže. A navrch stále ta sportovní bílá sekundovka, která je naživo prostě hnusná  :rolleyes:  

attachicon.gif26871140_876346325869906_489710002131435520_n.jpg

attachicon.gif5a7985736aa1e00001dc8e88_principala.jpg

attachicon.gif26869889_166424670748046_2238084518525272064_n.jpg

attachicon.gif26870131_1675400052577112_978233150180163584_n.jpg

 

nevíte, kdy budou v prodeji? rád bych je viděl nazivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polský AD má teď moji bývalou variantu DS-2 Chrono ve slevě za 14kkč i s poštou. Nekoupím si je znovu, nekoupím si je znovu,... :helpsmilie:Nějaký chronografy mi aktuálně chybí, jenže všechna quartz chrona jsou buď moc velká anebo příliš sportovní.V případě Seika pak discontinued.

 

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polský AD má teď moji bývalou variantu DS-2 Chrono ve slevě za 14kkč i s poštou. Nekoupím si je znovu, nekoupím si je znovu,... :helpsmilie:Nějaký chronografy mi aktuálně chybí, jenže všechna quartz chrona jsou buď moc velká anebo příliš sportovní.V případě Seika pak discontinued.

 

 

 

máš zkušenost s tímhle obchodem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem u nich nejdříve DS-4 Big Size. Později jsme si psali o ocelovém náramku. Jestli si ta čísla nevymysleli, byli velmi ochotní mi i takhle na dálku něco přeměřit (chtěl jsem si nechat DS-4 náramek a dát ho na DS-1). Nakonec jsem u nich přikoupil své druhé DS-1 rovnou s ocelovým náramkem. Za mě spokojenost, při obou nákupech velmi rychlé odeslání, dobře zabaleno, atd.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem u nich nejdříve DS-4 Big Size. Později jsme si psali o ocelovém náramku. Jestli si ta čísla nevymysleli, byli velmi ochotní mi i takhle na dálku něco přeměřit (chtěl jsem si nechat DS-4 náramek a dát ho na DS-1). Nakonec jsem u nich přikoupil své druhé DS-1 rovnou s ocelovým náramkem. Za mě spokojenost, při obou nákupech velmi rychlé odeslání, dobře zabaleno, atd.

 

diky za info. Jeste to musim rozmyslet, ds-2 z tvého odkazu se mi fakt libi, ale kdyz jsem naposledy sel koupit vyhlidnute Certiny, odešel jsem se Seiko želvama! :-) prostě naživo nebyla jiskra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...