Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Souhlasím Kamile, pak ti svoluji vymazat i mé celé vlákno: Uzamčení vlákna Kubson, jelikož už je zbytečné. Do budoucna bych pak navrhoval před uzamčením jakéhokoliv vlákna aspoň vyčkat na názor zakladatele. Předejde se tak různým rozepřím" děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Kubsona jsem zakoupil dvoje hodinky a chystám se na řemínek. Výborná komunikace, vždy ochota pomoci, poradit popř. nalezení nejlepšího řešení pro kupujícího, bleskové doručení a zabalení dodaného zboží. Pokud to je možné všude ho doporučuji a pěji na něho chválu někomu se může zdát, že to s chválou i přeháním :thumbsup_anim: Přeji Kubsonovi mnoho zdaru v provozování jeho obchodu a mnoho spokojených zákazníků jak jsem já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Včera pozdě odpoledne jsem měl na Kubsona dotaz, jestli má skladem Archimede Arcadia. A on že jo a dají se objednat i emajlem, abych se nemusel prokousávat na jeho stránkách registrací a nakupováním. No a na svačinu už jsem měl emajl, že jsou na poště. A dnes na oběd je mám na ruce. Tak tomu říkám obchodník. :smile_anim:

Mimochodem se mi zvědavostí klepaly ruce a pro tyto případy Kubson přibaluje gumové medvídky na uklidnění. :speak_cool:

To je servis!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...