Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

právě jsem dal kubsonovi také jedničku .... ne za to ,že mi zprostředkoval spoustu nákupů,ale za to ,že se věnuje nad rámec svého zaměstnaní a rodiny podobným chronomaniakům jako jsem já ..... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě odpovědi na všetečné dotazy, i když z toho třeba na první pohled nekoukal kšeft, dodržené slovo, bleskově vyřízená reklamace, shánění věcí na druhém konci světa a to ne za desítky tisíc, potěší mne i důvěra, kdy mi někdo, kdo mne osobně nezná věří, že zaplatím, co jsem objednal... jasně, zaplatím, jsem gentleman, ale to pan K. nemoh vědět...Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Dnes mi dosli od Kubsona Steinhart Nav B-Uhr na Slovensko a po celu dobu bolo jednanie s nim absolutne seriozne a bezproblemove aj ked sme komunikovali len cez e-mail.S takym niecim sa je u nas na Slovensku problem stretnut takze nasi slovensky obchodnici sa este maju co ucit.

Chronoshop mozem len odporucit s lepsim pristupom som sa uz davno nestretol. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěju svojí troškou do mlýna:

 

Ve čtvrtek 12:00 jsem si na chronoshopu objednal 1x oranžová Monstera na gumě a v pátek 11:00 jsem je měl doma. Perfkektní zabalení balíku, expresní odeslání... Velmi profesionální přístup k zákazníkovi, 100% splnění jeho přání a navíc bleskové odpovědi na email.

 

 

Takže já dávám Kubsonovi 1+ a moc děkuju!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...