Přejít na obsah

Colt 2014


OldaA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli stačí, tak to fakt neposoudim ;) ale mám rád když mě u srdíčka hřeje něco víc než jméno značky. Technický fičury třeba jako hloubkoměrky, fáze... taky zrovna nevyužiju, ale je to fajn, tak jsem se jen pozastavil nad tim poklesem WR i když jsem připsal, že to v reálu nehraje žádnou roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes som ich mal na ruke. Mam obvod zapastia cca 17,5 cm a tych 44 mm je pre mna na hornej hranici. Ale koli relativne malej vyske a dobre zahnutym nozickam si ich na ruke viem predstavit. Skusal som automaty s ciernym dialom a ocelovym tahom. Musim povedat, ze ma teda dost chytili za srdce. Hlavne tah so sikmymi dielikmi, jemne bruseny. K tomu kontrast v podobe lestenych ploch na puzdre hodiniek. Vsetko to hra dohromady. Su to prave Breitlingy, velky MI. Ak to porovnam s mojimi 42 mm PO, tak PO su uhladenejsie, decentnejsie, aj k obleku. Kdezto Colt je okamzite viditelny, kriklavy, proste Breitling :) Fakt podarene hodinky. Ak sa naskytne vyhodna prilezitost, kupujem.

Upraveno uživatelem octaviakk007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se vším souhlasím.

Já jsem dnes neodolal.

Jen to neumím správně vyfotit, v reálu vypadají ještě líp :-)

No paráda a gratulace! :)

 

Na Tvé fotce vypadají "ploše" a to žádné Braitle nejsou, protože odlesky cifru, ruček, indexů atp. k tomu šroubky a plastická luneta dělají své. Takže věřím, že vypadají nááádherně :clap:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k balení coltů. Sice nemají bakelitovou krabici, zato cestovní pouzdro je z pravé kůže!

 

attachicon.gif colttt.jpg

 

attachicon.gif coltt.jpg

 

attachicon.gif colt.jpg

V tomto baleni teď dostaneš myslím i všechny ostatní Béčka. Já to měl u Transoceanů naprosto stejné...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

I já jsem neodolal a využil jsem akce k 120 výročí Breitlingu v Dealu Ostrava. Sleva 21%,  to se nedá odmítnou, Vzal jsem Colty III v quartzu s modrým cifrem a gumou. Mají deklarované 44mm ale mají jen 43,5 výška jak oblekovky 11mm. Jsou super,

post-4453-0-69449500-1414011103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl jsi složit zálohu a objednat na tahu, ne? Ale chápu, že jsi nevydržel.. :D

Vypadají parádně a stejně jako vám všem se mi moc zamlouvají rozměry..Asi je skáknu omrknout do Carollina, to vidím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl jsi složit zálohu a objednat na tahu, ne? Ale chápu, že jsi nevydržel.. :D

Vypadají parádně a stejně jako vám všem se mi moc zamlouvají rozměry..Asi je skáknu omrknout do Carollina, to vidím..

Ty by mohly vylecit tvoje bolistko. Maj je tam na tahu v automatu, ale cena byla myslim kolem 80k.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní cena na gumě byla 2220 EUR po slevě 1835 EUR ( zaplatil jsem 50455,-), automaty na kůži 2580 EUR , na tahu tam nebyly ale s tahem asi vychází 2650EUR to je zase 10sítka navíc což je za tah dost. Byl jsem tam v pondělí a už toho měli prodáno hodně, kdoví jak dlouho se čeká na objednávku. Já jsem spokojený a tah se časem sežene :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...