Přejít na obsah

Kolik je tu Paneraistů ?


Ondraj

Doporučené příspěvky

Jasan, Blacku, jestli myslíš hodinky, tak PAM se mi děsně líbí, speciálně ty jednoduchý modely, jako máš ty, nebo ondraj - jak píše ondraj - až na to průhledný dýnko, to je potíž, kdyby alspoň ten strojek nebyl tak divně dekorován! . Ty koplikovanější, co má cyber, bohužel nějak něco podstatného ztrácí.

Proč je dosud nemám je to, že za ty prachy chci dokonalý hodinky podle mě a to mi zatím lifruje jenom prim.... např, kdyby byl model PAM automatic 40mm (mimostředka, datumka) se sendvič proděravělým ciferníkem a plným dýnkem ....... ale nejni. Taky ta koncepce měnění řemenů je zábavná a práktyš.

Ty nejlepší modely PAM (8 days GMT, nebo Verne) jsou fakt mimo mé možnosti nošení na veřejnosti :)

 

Jestli se ptáš na řemeny, tak musím simona vyzkoušet a prověřit - na foto to vypadá dobře a viděl jsem jeden u prima a taky je bezva!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasan, Blacku, jestli myslíš hodinky, tak PAM se mi děsně líbí, speciálně ty jednoduchý modely, jako máš ty, nebo ondraj - jak píše ondraj - až na to průhledný dýnko, to je potíž, kdyby alspoň ten strojek nebyl tak divně dekorován! . Ty koplikovanější, co má cyber, bohužel nějak něco podstatného ztrácí.

Proč je dosud nemám je to, že za ty prachy chci dokonalý hodinky podle mě a to mi zatím lifruje jenom prim.... např, kdyby byl model PAM automatic 40mm (mimostředka, datumka) se sendvič proděravělým ciferníkem a plným dýnkem ....... ale nejni. Taky ta koncepce měnění řemenů je zábavná a práktyš.

Ty nejlepší modely PAM (8 days GMT, nebo Verne) jsou fakt mimo mé možnosti nošení na veřejnosti :)

 

Jestli se ptáš na řemeny, tak musím simona vyzkoušet a prověřit - na foto to vypadá dobře a viděl jsem jeden u prima a taky je bezva!

Cigi, nerozumím tomu "divnému dekorování": jsou tam jen ženevské pruhy a modré šroubky!?!? :huh: A kdybych neviděl na Unitas, kvůli kterému jsem si tento model vybral? Připadal bych si ošizený!

Řemínky jsou jiná kapitola, pakárna, už jich mám 5! :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vyborna cena.

Jojo, však mě to taky stálo jednu bezesnou noc ;) Drobnou nevýhodou může být to, že se zpět jezdí přes Švýcarsko, kde tě asi můžou čapnou celníci, prohledat auto (což se prý děje denně), najít krabičku s účtem a začít kasírovat...

 

Taky mi tam nabízeli Breitling SuperOcean 46mm na gumě za 2000 Euro. Opět bez dotazu na případnou slevu za platbu v hotovosti.

 

A taky jsem tam koupil 1,5 litrového Jima Beama za asi 12 (nebo 15) Euro :D Protože jsem ho právě načal, tak se radši jdu odhlásit, abych zase nepsal nějaké žblebty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, blacku, když mně ty ženevské pruhy a modřené šroubky k PAM nepasujou, ať dělám, co dělám, mohli by v PAM vymeslet něco origoš, nebo to nechat být a udělat normální dýnko a 40mm. Ale na druhou stranu, ještě, že to nedělaj......... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nějak jsem se do těch galerií Panerai zakoukal, když jsem se dozvěděl cenu na Daylight :thumbsdown_anim: , která je pro mě nedostupná napadlo mě, že bych mohl mít alespoň katalog, abych měl nad čím snít, máte prosím kontakt na Panerai nebo v nejlepším případě už nový katalog, který by jste mohli postrádat ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem se do těch galerií Panerai zakoukal, když jsem se dozvěděl cenu na Daylight :thumbsdown_anim: , která je pro mě nedostupná napadlo mě, že bych mohl mít alespoň katalog, abych měl nad čím snít, máte prosím kontakt na Panerai nebo v nejlepším případě už nový katalog, který by jste mohli postrádat ?

 

Ideální by byla povrchová černá PVD úprava. Anebo nějaké jemné frézování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem se do těch galerií Panerai zakoukal, když jsem se dozvěděl cenu na Daylight :thumbsdown_anim: , která je pro mě nedostupná napadlo mě, že bych mohl mít alespoň katalog, abych měl nad čím snít, máte prosím kontakt na Panerai nebo v nejlepším případě už nový katalog, který by jste mohli postrádat ?

 

Trošku off topic - jaké to máš první a třetí hodinky v podpisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem se do těch galerií Panerai zakoukal, když jsem se dozvěděl cenu na Daylight :thumbsdown_anim: , která je pro mě nedostupná napadlo mě, že bych mohl mít alespoň katalog, abych měl nad čím snít, máte prosím kontakt na Panerai nebo v nejlepším případě už nový katalog, který by jste mohli postrádat ?

 

Stačí vyplnit své údaje tady, katalog pošlou zdarma (vyzkoušeno):

https://www.panerai.com/secure/s_contatti.x...=2&mode=new

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Stačí vyplnit své údaje tady, katalog pošlou zdarma (vyzkoušeno):

https://www.panerai.com/secure/s_contatti.x...=2&mode=new

 

Včera katalog dorazil, začínám si firmy Panerai vážit takhle rychle mi ještě žádný nepřišel, díky za pomoc :) .

 

 

Poslou Ti katalog 2007, novy 2008/2009 pry bude az v srpnu.

 

Nevíš jestli nový posílají automaticky ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...