Přejít na obsah

Řemínky a tahy


pavelzvacek

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

Treba Americka (nektere se delaji v Cine) firma Hadley-Roma ci nemecky Di-Modell.

 

Me se reminky Hadley-Roma osvedcily. Koupit je lze treba tady (levnejsi shop jsem nenasel): fredawatchstraps.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba na Uhrenbandversand najdeš:

 

BAND-IT, BARINGTON, BIRKENSTOCK, DI-MODELL, EICHMÜLLER, EULIT, EULUX, FLUCO, GRAF, HERZOG, MARBURGER, MARCCO, MEYHOFER, PIERO MAGLI, RIOS1931, ROWI, VOLLMER, WEISSENFELSER

Slušní, rychlí, PayPal, ... už jsem tam pár ? nechal.

Teď nechávám dělat celkem 5 ks u dvou výrobců za zakázku, tak se těším na rozdíl mezi sériovou výrobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním tah ke zlatým hodinkám, tudíž by měl být asi taky ze zlata (18K). Asi před deseti lety jsem náhodou jeden sehnal v klenotnictví (nikoli v hodinářství), ale od té doby na nic podobného nemůžu narazit.

 

Když dám v Google "Gold Band" vyhodí mi to milióny klenotnictví pro ženský....

 

Nemáte někdo nějaký tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiderere a Kubsone, díky moc.

 

Já ty stránky sháním pro inspiraci, protože Tictackate mi dohodil vynikajícího zlatníka a ten by mně ten tah udělal. Blbý je akorát to, že já mám umělecké cítění patagonského tučňáka, takže musím najít nějaký vzor, který pak nechám sprostě obšlehnout (jo a ještě musím vymlátit nejbližšímu příbuzenstvu zlaté plomby).

 

Kubsone, kdybys věděl o nějakém tahu s motivem PP, byl bych Ti vděčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
momentálně spíš nefunkční :D

 

Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module: user (path: /tmp) in /home/globalw/public_html/index.php on line 2

ano :) ...... zkuste to zítra prosím :lol:

 

už funguje

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

 

Sháněl jsem kovový tah na Vostok Europe AN-225 MRIYA , pan Baranov ,zástupce fy INTERWATCH v Praze, mně takový tah nabídl. Nechal jsem si ho poslat za cenu 1050 Kč s ujištěním, že je že je to originál, jaké bylo překvapení, když otvory v uchycení do stěžejek nepasovaly.Mezera mezi pouzderm a ukončením byla cca 3 mm. Tah jsem vrátil a pan Baranov se omluvil a dále konstatoval ,že tah na tyto hodinky se neprodává.Co je vlastně smutné, to že ani zástupce firmy Vostok Europe neví co je na co.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pri neuspesnem hledani reminku 20/20mm jsem narazil na tuto zajimavou stranku, kde je mozno si navrhnout vlastni remen. Ceny sice ponekud vyssi :( ale ...

http://www.watchnetwork.com/watchstraps/index.html

 

 

Ehm... tak jsem si tam poskladal remen, byl by urcite krasnej... ale 444 USD :crying_anim02:

 

Za to jsou slusny hodinky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...