Přejít na obsah

Řemínky a tahy


pavelzvacek

Doporučené příspěvky

mně osobně se to nezdá, ale určitě tvoje věc :)

 

Omlouvám se za poněkud nejasnou formulaci, chtěl jsem tím říci asi následující. Když si řeknu letecké hodinky neznamená to pro mne hodinky které má na ruce pilot Boeningu 707,ale takové / zhruba od doby/ které měli na ruce piloti spolu s koženou kuklou, koženou bundou a bílou šálou, do doby přibližně II WW kdy alespon pokud vím tyto tahy nebyly na světe at již se jedná o repliky nebo současné nostalgické reminiscence- tim bych třeba myslel ty IWC v příspěvku od |Filipes kdyby byly bez datumu

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti rozuměl, ale taky jsem nejasně formuloval, tak tedy: na retro letecké hodinky se podle mě kovový tah vůbec nehodí, kožený řemen s cvokama ti nevyhovuje??

 

Je to jen tím ,že jsem řadu let nosil kovové tahy, jsou prakticky bezůdržbové ,pohodlné, při slušném zacházení nezničitelné, nevadí jim průtrž mračen a teď si u leteckých začínám zvykat na kůži,tak jsem přemýšlet zda vyvléknout se z toho v tomto případě by bylo faux pas. - i když jsem tušil že ano.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím

Mám možná hloupý dotaz ale všiml jsem si že tady leckdo prodává kožený řemínek bez spony, myslím tím normální sponu, zajímalo by mě jak se ta spona do toho řemínku dostane, mě se zdá že to snad ani nejde, protože ten rámeček je vcelku.

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • Po letech...

Ahoj

pořídil jsem hodinky na řemenu s touto sponou. Moc se mi líbí.

Prosím znalce, podle vyraženého loga, nevíte jaký je výrobce ?

 

post-30381-0-31461100-1382445412_thumb.jpg

 

Díky,

Jirka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj,

 

snad svůj dotaz zde správně umístím. Máte někdo zkušenosti se zkracování tahu tohoto typu?

Je pouze destruktivní cesta, tak se raději zeptám na zkušenosti, rady a tipy před zásahem nemotory s oběma rukama levýma.

 

"Other info: Can be shortened by bending up folded links of watch strap"

 

Díky za zkušenosti

Ti0325TiTsVrobust.jpg

yGcRjvh.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Caute,

 

máte niekto skúsenosti s remienkami z aliexpres-u? Ako sú na tom s kvalitou "genuine leather" a "rubber" remienky z číny? Sú tie remienky použiteľné alebo ide o vyhodené peniaze?

 

Chcel by som vyskúšať zmeniť troška vzhľad mojich hodiniek Citizen CB0010-88L, ale neviem, ktorý remienok bude pasovať. Preto do tohto nechcem nejako veľa investovať. Navyše ide o atypickú šírku 23mm, ktorý sa dosť blbo zháňa a predpokladám, že ešte horšie predáva.

 

Rozmýšlal som o nasledovných remienkoch:

- čierna guma

- modrá guma

- čierna koža

- tmavo hnedá koža

- hnedá koža

- modrá koža

 

Posledná možnosť je sa na toto vykašľať a nosiť stále hodinky na ťahu. 

 

Čo by podľa Vás bolo dobré vyskúšať?

 

Ďakujem za radu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...