Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hmm, to jako myslíte dát iluzi sypajícího písku a nebo tam rovnou pár gramů písku uzavřít? :D No, ubírá se to zase zajímavě a jen ten nahoře či dole ví, jaký bude výsledek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovedl bych si představit i full-lumi ciferník a k tomu kovové stříbřité lesklé indexy bez lumi, uprostřed pak tenký linkový křížek, který by to neúplně dělil na 4 segmenty, každý se svou stylizací, jako v návrhu Ornament... :lamo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pár dni som to tu nesledoval... čo som teraz spätne pozeral, tak stále chyba konkrétna predstava čo na ten ciferník, nejaké návrhy sú ale aby som niečo mohol spraviť tak potrebujem úplne jasnú predstavu... najlepšie jasne napísať čo presne tam má byť a ako vyzerať... zatiaľ je to celkom chaotické, niekto niečo napíše, ďalší k tomu niečo pridá alebo skritizuje... ťažko sa to potom, robí ak je to rozlezené po viacerých príspevkoch. To nechcem kritizovať, len nemám teraz veľa času to tu stále kontrolovať a môže sa stať, že tu bude aj dobrý nápad, ktorý sa ale neskúsi, lebo si to nevšimnem.

 

Prípadne keby sa už úplne uzatvorili indexy, ručičky,... a potom sa už riešil len zvyšok ciferníka ? Má to nejaký extra súvis ? Lebo moje estetické cítenie je rovné 0. Ovplyvňuje to čo bude na ciferníku vo veľkom typ/tvar ručičiek a indexov ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a takhle vypadají ti vážení členové, dohromady s 19 000 příspěvky. Reakce hodná tak možná Luděry... Chápu pokus trochu to tu při pátku rozhádat, ale pak mi nějak uniká, proč je ten pokus zrovna od moderátora. Navíc vás nějak nevidím na pořadovníku, na co tedy ta péče? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a takhle vypadají ti vážení členové, dohromady s 19 000 příspěvky. Reakce hodná tak možná Luděry... Chápu pokus trochu to tu při pátku rozhádat, ale pak mi nějak uniká, proč je ten pokus zrovna od moderátora. Navíc vás nějak nevidím na pořadovníku, na co tedy ta péče? :)

I moderator muze mit nazor.

Nechci vyvolavat flame, ale kdyz si shrnu co tu probiha, tak sance na realizaci techto hodinek nevidim. Je tu par lidi, kazdy chce neco jinyho, jednotna predstava chybi, uz je z toho zoufaly i chudak grafik, ktery nevi co ma kreslit. Uz je to druhy vlakno, 39 stran textu a zatim je vybrany pouzdro.

Do poradniku nema cenu se zapisovat, bo neni na co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do poradniku nema cenu se zapisovat, bo neni na co.

To jako že dokud nebude limitka definitivně navržena, není na co se zapisovat? :)  Nemělo by to probíhat trošku jinak?

 

Ale je fakt, že i jen to pouzdro, kolik má zastánců, tolik má kritiků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to potápkové pouzdro vzal na milost, ale pořád čekám, jak dopadne cifr... :)

dtto, a svoju predstavu cifra som sa tu uz snazil vyjadrit prikladmi a opismi. Ak sa to nikomu nepozdava respektujem, treba dat dalsie navrhy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen reakce na plactive vykriky typu:" Poměrně mne znepokojuje mizivý zájem o tuto limitku s perfektním námětem"

A ja tedy reaguji a hledam ten "perfektni" namet. To je vse.

Ja to tady zkusim trochu ozivit, protoze prece jen sem to zde obcas pozoroval. Pokusim se neprudit, ale zase necekejte nejakou konstruktivni radu, protoze to mi moc nejde. Ja sam nemam na limitku moc bunky, ale pokusim se utridit nejake veci, ktere sem zde pochytil.

Mate elán a mate výrobce - coz jsou podle me dost podstatne veci. To je vyhoda. Mate navic i dost aktivniho zastupce vyrobce (Kasper), coz je taky fajn. Mate taky dost tahounu, kteri se do toho cas od casu dokazou obout.

Tim to ale konci. NEMATE TEMA!! Sorry, ale ctyri zivly nejsou zadne tema, vzdyt nikdo (ani vy) nevite, co to je. A jestli jsou to ty 4 divny trojuhelnicky, tak to teda nic moc. Meli byste se vratit na zacatek a znovu najít téma. A to tema atraktivni, ktery zapálí spoustu lidí. A ne tak, ze se napisou 3 navrhy a People necha hlasovat, zahlasujou 4 lidi a tema je na svete. To tema muci nadchnout cele forum a musi se vo nem dost diskutovat. Pustne k tomu i ostatni, cim vic navrhu, tim lepe.

Nemusite za kazdou cenu vymyslet supervesmirna temata zrozeni lidstva. Treba limitka Igen byla v podstate jen o barve (zluta) a najednou to nadchlo par lidi. Prvni limitka Prim Linea bylo o puvodnich strojcich. Jinak tech uprav nebylo nijak moc. Zatimco limitka Nautilus mela obrovske tema a tomu se podridilo vsechno. Ale delali se cele hodinky od zacatku.

Vy mate omezene pouzdro a to se musi do tematu trefit, to je jasny.

No proste sem jen chtel rict, ze ty vaše živly jsou hovadina a kdo jinej by vam to rekl, nez vrchni prudic.

Kdyztak sorry, ale mam dnes dobrej den, tak sem chtel.......pomoct :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...