Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pekný podvečer kolegovia,

 

ako sme sa mali možnosť presvedčiť, značke Davosa flexibilita a ochota rozhodne nechýba, takže by sme si mohli vytvoriť peknú limitovanú sériu.

 

Niet sa kam ponáhľať a preto navrhujem o každej dôležitej téme spraviť anketu (téma, púzdro, ciferník, ručičky ...)

 

Dnes-zajtra budem mať potvrdenú možnosť spolupráce s externým grafikom (pre prípad, že ho budeme potrebovať)

 

Verím, že vznikne pekný a zaujímavý model :)

 

Mario

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, sice si nemyslím že to minule dopadlo nějak tragicky, ale motiv čtyř živlů se mi líbí a předběžně bych do toho šel.

To mi připomnělo hlášku  z jednoho filmu, který by Ti mohl bý celkem blízký: "Takže jsme to vlastně vyhráli na celý čáře" (nebo tak nějak) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odporucam vytvorit subezne vlakno so zoznamom predbeznych zaujemcov, ktori sa budu na limitke podielat a ich nazory budu mat vahu a vyznam.

Seznam jo, ale je nutný extra vlákno?

 

Každopádně bych navrhoval, dohodnout se - předběžně - na celkovém počtu, dejme tomu těch 30 nebo 33 a pak udělat číselný sloupec, kam se zájemci dopisovali rovnou na pozici, o kterou mají zájem. Vyhneme se pak záznamům typu - jsem v seznamu č. 6, ale chtěl bych LE č. 15. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite by sme mali zvážiť i iné témy, ako 4 živly (nič proti nim :) ). Ale ešte 1-2 nápady by pre diskusiu neboli od veci. A nakoniec spravíme anketu, nech reálne vidíme záujem o tú či onú tému. Mne sa celkom pozdával Jakubiskov nápad z cestovateľskou limitkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, super ze ideme dalej. Dva tyzdne tu teraz nebudem, internet netusim ako bude, cize za mna:

 

1. 4 zivly som nadalej IN

 

2. Ina tema som predbezne OUT, urcite nie cestovanie, jara cimerman, osobnost taka hentaka, legie, piloti, Masaryk, Hanzelka, Havel, GMT atd...toto vsetko ma nechava chladnym.Ale mozno vymyslite nieco z coho padnem na zadok a potom jasne ze som IN :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co navázat tam, kde bylo vlákno uzamčeno ? Co myslíte - ten návrh Daemona a Bellse, kdyby se rozpracoval více do šířky, je to už úplně mimo ?

podla mna sa to da dalej rozpracovavat a "vypidlikavat", ladit. Mozno by stalo za to prejst vlakno, s odstupom vyzobkat zaujimave napady a zopakovat tvorbu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...